[ kalkulus @ 25.06.2004. 00:10 ] @
do skoro sam koristio stari icq gateway(icq.elitesecurity.org) koji je radio ok, medjutim u poslednje vreme nije hteo nikako da se loguje
pogledam veceras i vidim da postoji novi(nije nov ali noviji od ovog gore pomenutog u svakom slucaju) icq gateway(jit.elitesecurity.org) i prijavim se na njega

e sad, problem je shto su mi svi ICQ kontakti @icq.elitesecurity.org. probao sam da u config.xml promeni to u @jit.elitesecurity.org ali ne vredi, dovuce listu sa servera gde su svi @icq i jednostavno nece da radi sa JIT gatewayem

drugi problem je shto ne mogu da se ponovo registrujem na icq.elitesecurity.org, kaze
"Unable to retrieve registration form. Reason: Not found"

anyone, anyone at all?

e da, koristim PSI na linuxu, ako je to od neke pomoci
[ random @ 26.06.2004. 16:02 ] @
Probaj da obrišeš icq gateway sa liste, kao i da obrišeš sve @icq kontakte. Onda se registruj na JIT, on će ti automatski dovući kontakte sa ICQ servera i napraviti nove @jit kontakte.
[ kalkulus @ 27.06.2004. 02:52 ] @
nije upalilo, na listi su samo oni koje sam ostavio, nikog novog nije dovukao sa servera
[ Gojko Vujovic @ 27.06.2004. 08:21 ] @
Ja sam sebi server side izmenio sve u gojko.xml fajlu gde je pisalo icq.elitesecurity.org u jit.elitesecurity.org i tranzicija je bila bezbolna. Ako hoćeš može random to da ti uradi. Naravno da kažeš klijentu da settings ne drži lokalno!
[ kalkulus @ 29.06.2004. 21:20 ] @
nema potrebe, bitne ljude sam ponovo dodao, a ostale cu po potrebi. hvala na ponudi u svakom slucaju