[ wRong @ 25.06.2004. 19:41 ] @
Pozdrav svima,
evo upravo sam zavrsio jedan sajt pa bih voleo da cujem neka vasa misljenja,pre svega konstruktivna i kriticka.

http://www.brvnara.co.yu
[ cerebrum @ 25.06.2004. 22:22 ] @
Lep dizajn, ali za dobru klopu covek mora da ide mnogo juznije (Nis, Leskovac...)
[ pctel @ 26.06.2004. 13:48 ] @
ne bi bilo lose da suzis malo pa da stane i u 800x600 bez skrola, jer ovako prelazi za par piksela.
[ mpeg @ 26.06.2004. 18:10 ] @
Pozdrav. Lično, smatram da dizajn na sajtu ne postoji, ali to je moj problem. Evo konstruktivnih kritika.

Naslovna strana:
1. Pismenost mora da bude na nivou - "...o velikom broju Nacionalnih Specijaliteta..." - ??!? Srpski jezik ne nalaže prvo slovo veliko za imenicu i atribut u ovoj situaciji, za razliku od npr. nemačkog.
2. Ja bih između pasusa stavio prazan red.

Unutrašnje strane:
1. Svaka stranica ima neku svoju širinu unutrašnjih tabela - ovo mora biti pod konac.

[ wRong @ 27.06.2004. 13:41 ] @
Citat:
ne bi bilo lose da suzis malo pa da stane i u 800x600 bez skrola, jer ovako prelazi za par piksela.

Pa nisam bas najbolje optimizovao za 800*600 a sad mi je prilicno kompliokvano da to menjam
Citat:
Pozdrav. Lično, smatram da dizajn na sajtu ne postoji, ali to je moj problem.

Voleo bih da mi malo objasnis sta si mislio pod ovim dizajn ne postoji?

Citat:
Naslovna strana:
1. Pismenost mora da bude na nivou - "...o velikom broju Nacionalnih Specijaliteta..." - ??!? Srpski jezik ne nalaže prvo slovo veliko za imenicu i atribut u ovoj situaciji, za razliku od npr. nemačkog.
2. Ja bih između pasusa stavio prazan red.

Unutrašnje strane:
1. Svaka stranica ima neku svoju širinu unutrašnjih tabela - ovo mora biti pod konac.


ovo cu uvaziti
[ Slobodan Milivojevic @ 27.06.2004. 15:12 ] @
Mnooogo bre sitnih slicica imas na sajtu. Ponekad se za takve stvari koriste mape, ako znas sta je to.

Ostalo su ljudi vec rekli, al bi stvarno mogao to da popravis.
[ kUdtiHaEX @ 13.08.2004. 13:58 ] @
Ideja je dobra ali je sajt daleko od zavrsenog...deluje prazno i slabo organizovano.
[ VladeM @ 19.08.2004. 17:13 ] @
S obzirom na svoju namenu sajt je ODLICAN, svrsishodan, primamljiv...
[ Cube4EVER @ 26.08.2004. 15:40 ] @
1)A gde je doc type?Nema leba od tebe...
Znači prvi red na stranici mora da bude doc type
Evo jedna stranica za tebe http://www.alistapart.com/articles/doctype/
2)Umesto ovih milion sličica bolje da si napravio imagemap
3)Baci oko na head, charset ti je windows-1250.Pa što?Promeni na utf-8.Mada, moram priznati, ja sam uvek koristio utf-8, radilo je i to je to...ne znam odredjene "prednosti" nad windows encodingom...Šta ja znam :)
4)Pa zašto dizajn pomoću tabela jado?!
Sam izgled sajta je ok, mada standards freak u meni vrišti