[ Fidel_Castro @ 26.06.2004. 23:28 ] @
E ljudi treba mi neki dobar antimosquito program u .sis formatu, bash da provalim da li shljaka ... u shta ja iskreno sumnjam, jer kapiram da radi po princupu ultra/infra zvuka koji mi ljudi ne mozemo da chujemo (manje od 20 Hz i vishe od 20 kHz) a moskitos mogu ... e sad, da li zvuchnik telefona moze da emituje taj zvuk ne znam ... to i hocu da izvalim. Ajde neka okachi neko ovde programche ili nek ostavi link
HVALA
[ manijac @ 27.06.2004. 07:25 ] @
Evo !!! Pa nas obavesti dali sljaka kako valja ili ih jos vise navlacis na svoju krv.
[ Keops @ 27.06.2004. 13:42 ] @
Ne radi, provereno jedne noci provedene na MM Lugu... A inace, mi ljudi itekako cujemo navodni "ultra/infra zvuk" koji bi trebalo da rasteruje komarce, i to u obliku dosadnog zujanja, i prilicno iritira. U nastavku poruke dostavljam vam screenshot alternative ovom programu za istu namenu koja provereno radi, pa cak ostavlja i fleke...


[ SBSL @ 28.06.2004. 08:20 ] @
I ja sam probao ali me je proba kostala 1L krvi !!

Ukljucim ti ja to pred spavanje ali nema sanse... Pojedose me moskitos samo tako... Bolje da sam isao o RED CROSS da dam dobrovoljno krv...

[ Keops @ 28.06.2004. 16:33 ] @
Mozda je trebalo da nakon startovanja aplikacije masemo telefonom oko sebe...
[ FWTBT @ 29.06.2004. 00:48 ] @
Ja sam imao nesto slicno na kompu, i jedne veceri odlucim da ga isprobam i nakon nekog vremena ulece komarac kroz prozor i slece na zvucnik !!!
[ BojanBG @ 29.06.2004. 18:00 ] @
jeste probali da ih ubijate sa kineskim elektricnim reketima?! SAVRSENI SU :)))
Imate ih na svakom bolje snabdevenom kineskom buvljaku za 100-200 din.