[ Dragan Varagic @ 27.06.2004. 08:47 ] @
Obzirom na broj i količinu vesti koje se produkuju oko Exit festivala, dogovor je bio da ovu vest sačuvamo za period nešto pre samog početka Festivala, i to je razlog zašto je nisam objavio ranije (iako su neki pojedinci koji posećuju ovaj sajt znali za ovo).

http://www.pretraga.co.yu/vesti/strana.php?s=kampanja_exit
Exit vodi i Internet reklamnu kampanju
http://www.exitfest.org/

Interesantno je da se i ES dobro drži na listi sajtova koji najviše donose posetilaca Exitovom sajtu :)
[ mylos @ 27.06.2004. 09:55 ] @
Pozdrav Dragane,

Ja vec vise od godinu dana koristim AdWords za razne vrste kampanja, doduse
ne domacih i od nedavno sam probao sa tkz. Image ads iliti banerima, pa me zanima tvoje iskustvo u odnosu sta je posecenije, text boxevi na Google search sajtovima ili baneri na googleovoj mrezi webmastera.

Koliki je ctr ?

Pozdrav
Milos N.



[ babylonian @ 27.06.2004. 11:25 ] @
Exitove reklame se vec par dana vrte na MTV Europe. Mislim da na svakih sat vremena ide po dve reklame. Reklama je jako dobro uradjeni motion graph, i u stilu je dosadasnjeg dizajna MTV promo-a, i za veliku je pohvalu. Lik koji cita podlogu, ne moze se bas pohvaliti kvalitetnim izgovorom engleskog jezika, al dobro. Moze da prodje.

Sve u svemu, svaka cast
[ Marko Bijelic @ 28.06.2004. 14:58 ] @
Meni se dopala izvrsna reakcija u sajberspejsu, kada je Internet u kriznoj situaciji (hapšenje jezgra organizacije) zauzeo primarnu ulogu na polju informisanja i u duhu Weba pružio posjetiocima mogućnost reakcije putem elektronske peticije.

Ukoliko sam bio u toku, sam baner na ES-u je upravo osvanuo u tom trenutku. Inače, taj ili sledeći dan su mi se dva offline drugara nezavisno pohvalila kako su potpisali peticiju online :)


Vidimo se na EXIT-u ;)
[ Ilic Igor @ 01.07.2004. 00:08 ] @
Pozdrav Dragane,

da li se zna koliko je karata prodato putem Interneta (ako nije tajna)?

Pozdrav
Igor.
[ Dragan Varagic @ 01.07.2004. 07:14 ] @
Što se tiče Google Image Ads sistema, imao sam CTR od 0.1 do 0.3%, ali to veoma zavisi od konkretnih ključnih reči, vrste kampanje, i sl., kao i u slučaju tekstualnih box-ova.

Prodaja karata online ne predstavlja naročito značajnu stavku, obzirom da je postavljena relativno nedavno.
[ infoxpress @ 02.07.2004. 11:25 ] @
EXIT je osim ove kampanje zapoceo preko 1rstwap i SMS kampanju. Ona ce svakako ubuduce evoluirati a ova sadasnja po obimu moze se nazvati "probnim balonom"
[ babylonian @ 03.07.2004. 11:04 ] @
Najveca glupost kupovine karata online je insistiranje na tome da samo vlasnik kartice moze da preuzme karte za EXIT. Tako sam ja bio u nemogucnosti da platim kartu mom rodjaku u Srbiji.
[ Xpirit @ 23.07.2004. 12:06 ] @
SMS kampanje su cist spam koji me nervira vise od email spama... narocito kad poruka stigne dok sam u gradskom Busu sa punim rukama