[ MAD-MAX @ 26.01.2002. 22:01 ] @
Pocetnik sam u Javi i hteo bih da kupim neku knjigu pa se razmisljam izmedju Thinking in Java od Mikro knjige (u pretplati je) i Java 2 ... od Ceta. Koju da uzmem?
[ Ivan Tanasic @ 28.01.2002. 22:20 ] @
Sta?!

Mikro knjiga iam thinking in java ?!?!?!?

Govori odma de si to naso da kolko, tolko sutra pazarim.

P.S. ja glasam za ovu knjigu :P
[ Ivan Tanasic @ 28.01.2002. 22:25 ] @
U PRIPREMI
Fundamentalna knjiga o programiranju na jeziku Java. Obuhvata sve - od osnova sintakse do složenih mogućnosti - distribuirane obrade, naprednih tehnika programiranja i vešenitne obrade. Autorov razumljiv stil i konkretni primeri pojašnjavaju i najkomplikovanije koncepte.
Izlazi iz štampe: februar 2002.

Da, da, sad vidim... Pa fino :)
[ weB_KiLeR @ 29.01.2002. 07:07 ] @
Ja sam cuo da prevode thinking in java 2 i da ce to izaci za koj mesec:)
Sve u svemu gde si ti uzeo tu knjigu ocu i ja:)
E da ako slucajno uzimas neku knjigu nikako nemoj uzimati ono od kompjuterske knjige tu pola stvari ne radi i jos jadno prevedeno imas java za 21 dan tako se zove knjiga tako isto nemoj uzimati knjigu java razvoj aplikacija pomocu jsp i xml-a tu isto sve nakaradno objasnjeno ne valja ni za sta...
Uglavnom od te firme ne uzimaj nista ako uzimas nesto uzmi od mikro knjige!
[ qpele @ 29.01.2002. 15:48 ] @
Citat:
MAD-MAX:
Pocetnik sam u Javi i hteo bih da kupim neku knjigu pa se razmisljam izmedju Thinking in Java od Mikro knjige (u pretplati je) i Java 2 ... od Ceta. Koju da uzmem?


Thinking in Java 2 je jedna od najboljih knjiga o Javi. Moj savet ti je da je ne kupujes posto mozes da se downloadujes sa interneta.
[ VladoMNE @ 29.01.2002. 16:01 ] @
Evo nije bas da je knjiga
ali ima dosta korisnih stvari

http://student.math.hr/~vedris/
[ Ivan Tanasic @ 29.01.2002. 20:00 ] @
Citat:
qpele:

Thinking in Java 2 je jedna od najboljih knjiga o Javi.

Hmmm, tu bi se slozio sa tobom.
Citat:

Moj savet ti je da je ne kupujes posto mozes da se downloadujes sa interneta.


Knjiga postoji na internetu u raznim formatima (ps,pdf,html...) i besplatna je za skidanje, al moj ti je savet ipak da je nabavis ukoliko zelis da citas dok si na klonji il tako nesto :D
[ Ivan Tanasic @ 08.02.2002. 23:49 ] @
Hmmm, u gadnom sam zbunu. Danas sam iso da pogledam tu cetovu knjigu i mogu reci da je.... hm.... golema :)) (kao i cena). Inace poglavlja imaju malo drugaciju tematiku od thinkin in java, i ima par veoma interesantnih... Inace ja razmisljam da li da uzmem ovu a thinking in java citam na racunaru... Inace ko mora da ima papir u ruci, mozda bih ipak preporucio da uzme knjigu bruca eckela, ali ko moze da cita na racunaru, mozda je ovako bolje jer "dobijes" dve knjiga.
[ MAD-MAX @ 10.02.2002. 12:49 ] @
Znaci da se pretplatim na Thinking in Java?
Samo nisam siguran da li je tu u pitanju Java ili Java 2!?
[ kobrejabre @ 10.02.2002. 17:25 ] @
U pitanju je Java 2, ali ako pocinjes sa ucenjem to ti i nije bitno...
[ stinger @ 10.02.2002. 18:13 ] @
pre toga svrati :

http://onlinedocs.drenik.net/internet/programiranje/java/
[ MAD-MAX @ 12.02.2002. 20:16 ] @
Imam ja dosta knjiga na kompu ali mi treba nesto opipljivo i to na srpskom. Pa sad sta da uzmem. Pare nisu problem :)))

Imam Thinking in Java na racunaru!
[ MAD-MAX @ 14.02.2002. 22:44 ] @
ej bre ljudi frka mi je. U mom gradu je sajam pa ocu da iskoristim popust :)
Kazite mi sta da uzmem i uzecu!
[ ultraKeen @ 18.02.2002. 09:50 ] @
Citat:
MAD-MAX:
Pocetnik sam u Javi i hteo bih da kupim neku knjigu pa se razmisljam izmedju Thinking in Java od Mikro knjige (u pretplati je) i Java 2 ... od Ceta. Koju da uzmem?


"Programski jezik Java", prevod treceg izdanja
(Ken Arnol, James Goslin, David Holmes)
izdavac CET

meni najdetaljnija od svih domacin...
[ MAD-MAX @ 18.02.2002. 21:46 ] @
Ja sam vec suzio izbor na ove dve knjige. Znaci da dolaze u obzir samo te dve. E sad, koju da uzmem. TIJ je sada u pretplati i kosta 1008 din a Java 2 od CET-a oko 1600-1800din.

Ja licno mislm da cu da uzmem TIJ ali ...
[ mladja04 @ 15.03.2002. 12:17 ] @
A kakva je knjiga Java za 21 dan? Ja sam nju uzeo. Jesam li pogresio?
[ maddox @ 06.06.2005. 10:10 ] @
Java za 21 dan!!!!
Ma sve te 21 dan, 1 nedelju, 24 sata knjige su prevare. Ja sam pokusavao iz njih da ucim ali nema sanse.
Sto se tice knjiga na nasem jeziku preporucujem Mikroknjigu. Stvarno najozbiljnija firma koja se bavi tim poslom. Ja posedujem nekoliko prevoda izdanja ove kuce i nisam se pokajao za date novce.
Svima koji planiraju da pazare literaturu preporucujem Mikroknjigu.
[ Zeromicin @ 06.06.2005. 14:59 ] @
 Slazem se sa tim da su knjige naucite #$% za 21 dan !@#. Pogotovu NIKAKO ne preporucuje knjige od KOMPJUTER BIBLIOTEKE iz Cacka, posto je prevod OCAJAN.
Citat:
Pozarevac (maddox) wrote in message news:[email protected]...Java za 21 dan!!!!
Ma sve te 21 dan, 1 nedelju, 24 sata knjige su prevare. Ja sam pokusavao iz njih da ucim ali nema sanse.
Sto se tice knjiga na nasem jeziku preporucujem Mikroknjigu. Stvarno najozbiljnija firma koja se bavi tim poslom. Ja posedujem nekoliko prevoda izdanja ove kuce i nisam se pokajao za date novce.
Svima koji planiraju da pazare literaturu preporucujem Mikroknjigu.
--
http://www.elitesecurity.org/poruka/781796
[ seibltrade @ 26.11.2014. 22:05 ] @
Hiljadu čudesnih sunaca i Lovac na zmajeve. N E V E R O V A T N E S U!!!!
[ Shadowed @ 26.11.2014. 22:09 ] @
Ko kolje knjigu??
[ dusans @ 26.11.2014. 22:16 ] @
Sad potraži ove što kolju, stiže 29. novembar...