[ grandcafe @ 29.06.2004. 21:03 ] @
Nov sam korisnik programa Traktor 2.5.

Pokusao sam na njegovom site da dodjem do tutoriala ali je otezan pristup zbog zahtevnog ID.

Kakava je mogucnost da se dodje do neke instrukcije o koriscenju programa.

Inace program koristi za emitovanje muzike u kafeu.
[ djdrale @ 01.07.2004. 11:16 ] @
Eh cova pitam se sta ce ti tutorijal. Imas stvari kao sto su:

kako ubaciti stvari u playlistu? - Pa imas dole explorer i samo prevuces stvar/i na deckove A i B i kliknes play.

kako koristiti efekte(skidanje basa, srednjih i visokih, sampler)pogledaj gore ispod miksera i igraj se sa potenciometrima(cut ces - ne mozes da omanes)

kako da napravis miks - eh za to moras da imas sluha - da cujes sta miksas - da koristis pitch(usporavanje i ubrzavanje stvari - pjesama) - uostalom sve i vidis. Ako omanes imas pitch band da ga sredis(ako se tonovi (najcesce se koriste basovi - koje mozes jasno da vidis) ne poklapaju...to je to)

ako hoces da snimis miks - imas u desnom gornjem uglu recorder kliknes na snimanje i snima se sve sto ti radis - na kraju samo sejvas u neki folder - kada pustas ucitas taj miks i puknes opciju playmix i to je to - svira rece narod)

Ako ti nesto treba poslije ovoga poslat cu ti slikicu na mail sve objasnjeno sta je sta i kako se koristi, mada nece nadam se biti ikakvih problema.

Pozdrav,
Drale
[ vindic8or @ 13.07.2004. 14:57 ] @
F1
[ djdrale @ 24.07.2004. 01:34 ] @
vindic8or sta ti bulaznis majke ti???

Drale
[ djdacha @ 04.09.2004. 18:00 ] @
Citat:
grandcafe: Nov sam korisnik programa Traktor 2.5.

Pokusao sam na njegovom site da dodjem do tutoriala ali je otezan pristup zbog zahtevnog ID.

Kakava je mogucnost da se dodje do neke instrukcije o koriscenju programa.

Inace program koristi za emitovanje muzike u kafeu.


Pa kod mene je jednostavno odes na:

C:\Program Files\Native Instruments\Traktor DJ Studio 2 Demo\Help

I pročitaš sve, e sad ako se razlikuje vezija traktora, tj. instalacija, i moj je 2.5 samo piše Studio 2. Valjda ćeš pronaći.
[ vindic8or @ 09.09.2004. 17:01 ] @
"bulaznim" o tome da bi bar trebalo da RTFM. to zna da pomogne.
izgleda mi kao da dobar deo populacjie uopste nije svestan dokumentacije koju sam proizvodjac nudi uz svaki softver.