[ makina_syu @ 30.06.2004. 11:37 ] @
Imam HSP micromodem 56K i mnogo sam puta pomislio da ga iscupam i izlupam cekicem... Pod 98-om posle mucnog podesavanja radi OK, ali u 2000 prijavljuje neku gresku 10 minuta nakon konektovanja. Bezbroj puta sam ga instalirao, deisnstalirao (cak i sistem), al' se ne da. Resenje?
Ko od vas podrzava metodu sa cekicem?
[ McKracken @ 30.06.2004. 12:49 ] @
Napisi koja je to "neka greska"... Niko ovde ne cita misli
[ Java Beograd @ 30.06.2004. 13:17 ] @
Ja sam sa slicnim modemom (ali varijanta Win ME - Win XP) STVARNO, posle 3 dana muke, posle mnogo reinstalacija kojekakvih driver-a (i dva puta win) ali stvarno uzeo cekic u ruke, i razvalio ga ! S tim sto je meni na win me radio bez problema iz prve, a na xp-u nece ni da cuje.
[ makina_syu @ 30.06.2004. 13:25 ] @
ne znam tacno koja je greska, racunar mi je kuci, ali posle toga ne mogu recimo da radim copy/paste, uopste racunar mora da se restartuje da bi radio normalno
[ filo @ 30.06.2004. 15:53 ] @
a noviji drajveri?
i za svaki slucaj napisi koja je to "neka greska" - dosta ljudi ima problema sa sasserom ili blasterom pa za to okrivljuje modem ili provajdera ili komsiju....
[ mikson @ 04.07.2004. 17:16 ] @
Citat:
makina_syu: ...ne mogu recimo da radim copy/paste


Ovo se pojavljivalo kod blastera, kao i još mnoge druge stvari (recimo- ne možeš da se diskonektuješ, ako imaš web view u Winodws exploreru ikonice se pojavljuju u levom delu...)
Ako možeš da se nakačiš, znači da modem radi i najverovatnije nije problem u drajverima. Da li imaš sve neophodne pečeve za windos?
Slažem se sa prethodnim odgovorom i najpre će biti da je u tome problem.

Još samo da dodam- nikako ne mogu u ovom slučaju da podržim pomenutu metodu... ;)
[ makina_syu @ 16.11.2004. 07:32 ] @
Citat:
mikson: Ovo se pojavljivalo kod blastera, kao i još mnoge druge stvari (recimo- ne možeš da se diskonektuješ, ako imaš web view u Winodws exploreru ikonice se pojavljuju u levom delu...)


To je to! Mozes li malo da mi objasnis to sa blasterom? Vise ne koristim modem, ali me bas zanima pozadina tog problema...
Hvala!