[ makica011 @ 01.07.2004. 20:29 ] @


da li neko zna kako da kad posaljem mail sa

hotmailnaloga ,da primaoc ne vidi ip broj(u

properties,poruke).to jest da ne nezna da je poslato iz

srbije.kako da izvedem to,molim detaljno objasnjenje

posto sam pocetnica-hvala unapred
[ plavsa2 @ 01.07.2004. 20:36 ] @
probaj sa 064 GPRS-a tu svi imaju isti IP
[ pierre @ 01.07.2004. 21:16 ] @
probaj da li ce moci preko nekog open proxia.

http://anonymouse.ws/anonwww.html
i tu ukucas www.hotmail.com

na proxyone moze hotmail, ako platis.

mada, sad pa razmisljam koliko je pametno ovo sto ti predlazem - ja ne mogu da ti garantujem da ti tamo nece zloupotrebiti nalog.

ako te to brine, onda probaj da se logujes na neki navodno "free" dial up u inostranstvu. naprimer, www.email.it je 99 - pozivni za italiju - pa 702 2852801 ili 702 000 5027. ako uopste bude moglo da radi, sledeci telefonski racun bi trebao da ti bude vrlo visok.

da... ako ovo pokusavas da ukokas bivseg frajera, isplati se. tu pare i nisu bitne, ustvari...
:)
[ Shadowed @ 02.07.2004. 08:01 ] @
Posto je u pitanju webmail koji koristis iz browser-a predlazem ti da koristis proxy server (koji uostalom tome i sluzi).
Besplatne proxy-je mozes naci na nekom od linkova koji su ponudjeni na Google-u a podesavanje je:
U slucaju Internet Explorer-a: Tools>Internet Options, Connections, selektujes konekciju koju koristis, Settings, cekiras "Use proxy erver for this connection", upises adresu i port servera koji si odabrala, OK, OK.
U slucaju Opere: Alt+P, selektujes Network na listi sa leve strane, kliknes na Proxy servers, cekiras HTTP i HTTPS i za oba upises adresu i port severa koji si odabrala, OK, OK.
[ pierre @ 02.07.2004. 10:20 ] @
ocigledno je da je tako, ali posto ti rece da si pocetnik nije lose napomenuti.

ovo sto je rekao shadowed je pravi odgovor, ono moje zaobidji. ne znam sta mi bi... ja imam slican problem vec neko vreme, ali u mom slucaju "Use proxy server for this connection" nije resenje, tako da sam se malo pomeo. pomesalo mi se ovo tvoje i ono moje.
[ makica011 @ 02.07.2004. 15:15 ] @
sve tupan do tupana,sama sam provalila,evo za sve tupandere i ostale:
naci na netu slobodan proxy broj,google,public proxy server,uzeti neki,(za IE-properties,conections,setings,stiklirati a use proxy server..upisati taj broj i port, ok,i to je to
[ pierre @ 02.07.2004. 15:37 ] @
hvala lepo mlada damo...
[ Walker @ 02.07.2004. 22:00 ] @
Citat:
makica011: sve tupan do tupana,sama sam provalila,evo za sve tupandere i ostale:
naci na netu slobodan proxy broj,google,public proxy server,uzeti neki....


A sta je rekao Shadowed dva posta iznad. Ponekad nije dovoljno nekoga nazvati tupanom :)
[ M1k4c @ 13.07.2004. 06:51 ] @
da li sam ja jedini glup? o cemu vi ljudi pricate? ako sakrijes IP na operi, proxy ce ga spoofovati samo preko opere na webu i to nema nikakve veze sa tim da li ces da posaljes mail preko opere ili outlooka.. ako nisam u pravu molim vas da neko objasni ovom tupanu xD
[ Djomloun @ 13.07.2004. 20:28 ] @
Za Maju:
[ M1k4c @ 14.07.2004. 00:38 ] @
lol, image saved