[ Net_Judge @ 01.07.2004. 20:51 ] @
kako i gdje postaviti bota na kanal ,ali molim vas da objasnjenje bude pojasnjeno da nebude kasnije glupih dodatnih pitanja,ali nikad se nezna.unaprijed zahvaljujem.
[ Limp Bizkit @ 03.07.2004. 10:08 ] @
Rekao si bota, o kom botu pricamo, baziran na kom OS-u, mozda mIRC bot, neka skripta, eggdrop, diverse, morash mi reci tacno kakvog bota, cemu da sluzi, i shta da radi, pa cu ti dati savjet i pomoci...
[ Net_Judge @ 03.07.2004. 17:39 ] @
mislim na nekog mirc bota ako si cuo zove ti se acebot ne znam sad koliko ti to pomaze.moze i eggdrop.nisam znao da ima razlike u postavljanju.unaprijed zahvaljujem.treba da bude u kanalu dok mene nema da mi kanal bude online.
[ Limp Bizkit @ 06.07.2004. 21:20 ] @
Pa ne znam za tog mIRC bota, ali razlika izmedju egg-a i njega je sigurno velika, posto vidim da ides iz Win-a, odakle planirash podicit egg-a?imash li machinu koja je 24h up???
Ako to radish iz Win-a skini WinDrop...to je eggdrop za win...i edituj eggdrop.simple.conf to je mali conf i najlaksi, ako ti treba neki dio iz veceg confa samo kopiraj linije i eto, radice...jednostavnije tako nego dzarati cjeli conf...
[ Net_Judge @ 07.07.2004. 19:54 ] @
mislim ga postaviti na neki shell.ja mislim da si mi ti predlozio jedan i sad samo cskam.poslao sam postcard.txn
[ neca @ 16.07.2004. 16:05 ] @
Edituj svoj eggdrop.conf i dodaj sledece


channel add #kanal1
channel add #kanal2
channel add #kanal3 {
<u ovom delu bi trebao da dodas chanmode, i jos neke sitnice koje ce da radi bot.
flood kick, ban time....to procitaj u confu i sta ti treba dodaj.>
}

To bi trebalo da radi..
[ d3wil @ 21.07.2004. 02:19 ] @
ma kakav windrop, neka nadje neki free shell koji podrzava eggdrop-a, ako ne neka mi se javi na pvt ja cu mu postaviti eggdrop-a :)