[ Net_Judge @ 02.07.2004. 21:20 ] @
da li netko zna koji free shell da postavim bota na njega.vecina ovdje koje saznam nisu ispravni i salju me sa sajta na sajt.ako je moguse da ima pociju vhoist.ako ne nema veze.unaprijed zahvaljujem
[ Limp Bizkit @ 03.07.2004. 10:04 ] @
Hmm, imash mislion free shellova
http://nic.nac.wdyn.de - ovo bi ti preporucio skoro pa free, posaljesh im razglednicu, napises neshto o tvom gradu, tipa pozdrav iz bla bla, i dobijes pri registraciji svoj code, koji oni kad dobiju razglednicu aktiviraju, odnosno na osnovu koda aktiviraju tvoj korisnicki nalog, imash dozvolu za 15bgd procesa...pa razmisli jel se to isplati ili, i nema vhost *.de je hostname...to je ono shto ja mogu da ti preporucim, imash i anarxi.st oni su free mozes 1-og bota odatle da dignesh, ali malo je komplikovana registracija, traze 3 dobra razloga zashto trebash shell, i onda cekash 5-6 dana, i onda ti vjerovatno kazu da razlozi nisu dovoljno dobri, al' eto ti pokushaj...
[ AGENTcOOper @ 03.07.2004. 12:43 ] @
Na http://nic.nac.wdyn.de/ nisu dozvoljeni botovi, a za anarxi.st kazite da vam treba za perl programiranje, mail nalog i prostor za web prezentaciju bar su meni tako otvorili nalog.
[ Limp Bizkit @ 03.07.2004. 15:26 ] @
Mozes li onda da objasnish zashto sam ja na nic.nac do prije dva mjeseca imao 2 egga tamo...posaljes mail vlasniku kazes stavicu egg-a i eto, isto tako sam rekao da mi treba pristup nmap=u dobio sam ga...samo posaljes Serbastian-u mail i imash dozvolu... :)
[ Net_Judge @ 03.07.2004. 18:10 ] @
hvala za shell sad moram poslati razglednicu.hehpise da nesmiju biti botovi,ali ako funkcionirato da mu napisem mail onda je sve ok.txn
[ AGENTcOOper @ 03.07.2004. 19:34 ] @
He he, primetio sam da je Serbastian cool lik. Aj' da mu i ja zviznem mail posto koristim shell kod njega ;)
[ Limp Bizkit @ 06.07.2004. 21:17 ] @
Pa kazem vam ja, i nije to jedini server koji on odrzava, znam da ima josh jednu solaris machinu...najbolji udjite na njegov IRCd i recite da neko lagano dosuje shell, a da on nema logove jer je to udp flood...i dajte mu ip svog neprijatelja, i on i njegovi ludjaci ce ga zacas posla oceliciti...i to garantujem :)
[ smeker @ 06.08.2004. 23:49 ] @
Hmmm moze li nekmko da mi pomogne oko toga jer sam los i sa engleskim i sa nemackim jezikom... mozete li da mi date semu, izgled sta da napisem na razglednici?
[ LaMpiR @ 22.08.2004. 22:21 ] @
zsuatt.org kad se prijavis imas autoinstalaciju eggdropa samo ukucas instalegg ili tako nesto pise ti tamo...