[ Lakic Radomir @ 06.07.2004. 05:05 ] @
Interesuje me,a verujem i mnoge druge,koji kurs ili skolu racunara bi vredelo upisati,imam zavrsenu srednju skolu lll stepen. Poslednje dve godine sam se zainteresovao za racunare pa bih voleo nesto da zavrsim da bih imao "papir" koji ce mi pomoci da lakse dodjem do nekog posla. Hvala unapred
[ chupcko @ 06.07.2004. 07:57 ] @
Papir mozda moze dovesti do posla, ali bez znanja tesko ces sacuvati taj posao :).

Sada sve zavisi sta ti je vaznije, da nadjes brzo posao, ili da ga zadrzis za duzi period.

Mada ja nesto sumnjam da se na tim kursevima moze ista nauciti, pa poznato je da kurseve uglavnom drze ljudi koji nisu dovoljno dobri da rade poslove :)))))

Ali ako nista, lepo kupi neki Micro$it sertifikat, pa idi u kanadu i budi car.
[ Lakic Radomir @ 07.07.2004. 03:51 ] @
Pa vazno mi je da nadjem posao (za 2-3 godine,ne odmah) a sto se tice zadrzavanja istog verujem da bih uspeo jer inace ne volim nespreman da "ulazim" u nesto.

Sto se tice Kanade,lepo bi to bilo ali ne zelim da mastam. Bio bih zadovoljan sa nekom malo jacom platom i u ovoj je***** drzavi. Ali ko zna...

Ako neko ima da mi predlozi neki kurs ili skolu bilo bi lepo da mi pomogne

Pozdrav
[ Dejan Topalovic @ 07.07.2004. 12:20 ] @
Zavisi da li zelis samo neki sertifikat s kojim bi vise zaradjivao ili zelis neki sertifikat iz oblasti koja te stvarno zanima? Najbolje bi bila kombinacija te dvije zelje :)

Imas u TOP temi linkove za vecinu poznatih i cijenjenih, a samim tim i dobro placenih sertifikata, pa procitaj informacije vezane za pojedini sertifikat. Odluci se za jedno podrucje, vjezbaj, radi, uci, pa polozi ispite za sertifikat i onda ces vjerovatno naci neki posao i u SiCG.