[ Burgos @ 07.07.2004. 17:25 ] @
Zdravo momci! Juče ja uzmem zadnji DVD da narežem i on pukne. Imam MSI :-( DR4-A. Na 50% rezanja primetio sam kako on čita i piše (?!) disk u isto vreme. Dobro puko disk puko - ne mogu ga povratiti. Nego danas ja ubacim DVD kad ono ćorak! Neće da čita!
Ubacim ja CD - čita ga bez problema. Sada meni to smrdi na PIO pa ja proverim u Device Manageru kad ono PIO. Promenim ja u UDMA reinstaliram granu, ubacim disk kad opet ćorak. Ubacim ja VErbatim DVD+RW kad ono u kućištu avion
Čuje se zvuk kao da sam ubacio dva ventilatora sa 100 000 obrtaja u minuti. Ubacim DVD-R neće. Ubacim CD - jedva, ali hoće.

Nego šta ja da radim sa njim? Imam garanciju ali tko će ići čak do BG-a i nazad. Dug put nekih 100 km. Jel mogu nekako da ga smutim!_

[ mleposavic_lepi @ 14.07.2004. 14:44 ] @
Tesko da ces moci da ga smutis. Cesto je pisano na forumu o MSI uredjajima, izbegavaj ih u sirokom luku, potpuno su beskorisni i vrlo brzo se kvare i to u velikom broju. Retko koji ostaje da radi kako je radio u pocetku.

Bolje menjaj taj MSI za neki drugi dok jos imas garanciju, ako imas nekog u BG-u posalji to busom pa nek ti zameni. (preporuka: Pioneer DVR 107D)! Jedino ako razmisljas da uzmes neki Dual Layer DVD rezac sacekaj malo da Pioneer izbaci novi ili uzmi neki drugi. ASUS i MSI izbegavaj, a ne bih ti preporucio da uzimas i NEC. I na njemu je bilo dosta slucajeva ne prepoznavanja diskova kao i nemogucnost rezanja DVD filmova.