[ Milos Maric @ 07.07.2004. 20:22 ] @
Šta mislite o TV kartici Kworld 878FBK? Jel se to isplati? Nisam neki zaluđenik za ovom vrstom opreme, tako da mi ne trebaju neke naručite performanse, već neka srednja klasa koja je stablna i ne kvari se. Šta kažete?
[ iznogoud @ 07.07.2004. 20:51 ] @
Bas sam probao jednu novu... MyTV 2 Radio i mogu ti reci da je bolja
od Kworlda a ista je cena ili cak malo jeftinija ima Philips cip i
dobija se bolji softver a moze da grebuje u DivX....


BeastMaster: Izbrisana nepotrebna reklama.
[ the.kum @ 08.07.2004. 07:57 ] @
Mozes slobodno da uzmes i KWorld - te kartice sasvim korektno sljakaju, i nisam cuo da se neko zali na njih. Mane Kworld-a su los kvalitet izrade daljinskog, kao i malo jadan zvuk - konkretno nize frekvencije su "oslabljene" u odnosu na zvuk koji daje obican tv. Ako sve ovo nece mnogo da te nervira onda je pazari...Inace to dal neka kartica moze da grebuje u DivX nema veze s karticom nego sa tvojim procesorom - nemoj da obracas paznju na to sta pise na kutiji kartice (sta moze, sta ne moze, koji procesor joj treba...itd...) - svaka kartica sa cipom Bt878 je manje vise ista, razlike su u nijansama, a grebovanje zavisi od tvog procesora (osim ako nema kartica na sebi poseban cip za grebovanje, ali to nema ni jedna od ovih low-cost kartica). Ako ipak hoces nesto malo bolje, onda odvoji jos 10-15 jevara i uzmi Leadtek - on ima najbolji odnos cena/performanse.
[ Stefano @ 10.07.2004. 21:58 ] @
meni ta kartica pravi ocajne probleme,ima sukob sa svim zivim u kompjuteru,cak i sa operativnim sistemom(Win XP),jer mi blokira kompjuter pri full screen modu(imam AMD 2100,512 DDR...),ima konflikt sa norton AV doduse lako resiv(skines cekiranje za proveru instant messeges),nekad kada je iskljucim ostane ukljucen zvuk!?
[ the.kum @ 11.07.2004. 01:16 ] @
ma nije ti to do kartice, vec verovatno imas neki konflikt sa nekim drugim hardverom ili su ti losi drajveri. to sa zvukom se desava generalno sa svim tv karticama, nije to do kartice vec je to softverski problem...mutiraj line in kad ti se to desi...
[ puniu @ 31.08.2004. 20:39 ] @
Anybody can send me drivers and tv aplication and remote controllers for card kw-tv878fbk to [email protected]
os version WIN XP
Thank's
Pawel
[ Air Jordan @ 01.09.2004. 17:05 ] @
Imam nocne more sa tom karticom,pogotovo posle ubacivanja SB Audigy u komp.