[ Burgos @ 10.07.2004. 16:01 ] @
Sta mislite o mojoj 1. tvorevini.
NAPOMENA: Sajt jos nije gotov (treba da se ubace slike i jos par strana), a i nije mi jasno kako da namestim (nekako :0) da ona slika (pozadinska) bude samo jednom prisutna. Verovatno cu je morati iseckati i ubacivati kao background za tabele.

http://www.toplife.biz
[ Zlatiborac @ 11.07.2004. 10:26 ] @
Auf.,.,., idemo redom
Prva strana.,.,., onaj slika u vrhu ili shta li je vec ubi ochi.,. onako krzava.,., ono peglaj odmah. Stavi i na zastavice da linka ka stranama.

Druga strana, zamalo nisam pao sa stolice. Ne radim u 800x600 i ponavlja mi se pozadina na sve strane. Znachi uzas blagi. Ako ne shvatash ja na prozoru imam 4 top life-a.
Takodje shto sam rekao za onu sliku na prvoj strani primeni i na ovoj.,., moze ovo mnogo bolje.

E sad poshto je sve otishlo kvragu i tekst je krenuo za njim. Uh. I na to obrati paznju.

Trenutno Wellness zarađuje 200 milijardi evra godišnje, a progoza je da će porast dobiti biti 5 puta veća u sledećih 8 godina, tj. 1000 milijardi evra godišnje.
Hajd' ako vi tako kazete ali je onda M$ za njih mala maca.

Na prednosti rada nije bilo dovoljno shto je tekst otishao morao je i meni da ode.

Zakljuchak. Mozesh ti ovo mnogo mnogo bolje. I pre nego svoj rad objavish na NETu potrudi se da proverish kako to izgleda kod nekog drugog. Skokni do druga i pogledaj kod njega. Eto, toliko od mene, nadam se da te nisam "povredio"
[ Burgos @ 11.07.2004. 10:43 ] @
Ma nisi, naaravno. Rekao sam i ja da to treba odraditi. A sto se tice 200 miliona, tako pise, ne odgovaram ja za istinitost (reklama, bato , reklama). Hvala ti mnogo!
[ Zlatiborac @ 11.07.2004. 12:34 ] @
Nije miliona nego milijardi!!!
[ Burgos @ 11.07.2004. 14:13 ] @
Au! Moja greska nije, ali njihova? A mozda je sve to istina, mozda ce oni vladati svetom ... ko zna?