[ pedja11 @ 13.07.2004. 09:52 ] @
Ako neko ima semu za Sony KV-2130D molim vas posaljite mi, treba mi ko lebac...
ili ako neko moze da mi pomogne ovako...

integralac mpc 1488H nije imao dobar kontakt, pa se slika stalno gubila i pojavljivala, a znala je i da ostane suzena na pola ekrana. u stvari cela zadnja strana nije imala dobar kontakt na masu, pa sam pokusao da sredim to sto se moglo srediti. Medjutim, padne mi ploca i pukne na jednoj strani....
Sve preletujem i prespojim (PROVERENO) ali sad ne mogu uopste da upalim TV. Mreza radi, izgleda da blokira HIS, ili pomenuti integralac iz VIS-a.
A da; cemu sluzi deo sa oznakom N20M (oznaka na ploci PS ***) i kako treba da se ponasa? propusta struju u oba smera, sto mi deluje vrlo sumnjivo.

Svaka pomoc je dobrodosla, ovde ili na mail: [email protected]
[ mmkrstic @ 13.07.2004. 09:57 ] @
Pogledaj na www.monitor.net.ru/ mozda ces naci tvoju semu
Javi sta si ucinio
[ pedja11 @ 13.07.2004. 12:57 ] @
Vec sam bio tamo, nisam uspeo nista da pronadjem
Jel znas neki slican sajt ali na engleskom ili srpskom; Ruski mi bas i nije jaca strana?
[ mmkrstic @ 13.07.2004. 13:04 ] @
Nista bez RUSA, probaj na ovaj www.bazashem.narod.ru/cir/tv.

za druge sajtove ne znam. Javi
[ pedja11 @ 13.07.2004. 13:59 ] @
Nista bez Rusa, A!!!!
Zezam se.
Upravo sam naso neki sajt na kome ima mali milion sema za sve tipove TVa.
Probaj ovde ako ti nesto zatreba:
www.mcu.cz/atm/
[ mmkrstic @ 13.07.2004. 15:45 ] @
Dobro bre Pedja mogu da ih vidim ali kako da ih SKIDAM?

p.s ...Nemere to bez RUSA
[ Proko @ 13.07.2004. 19:40 ] @
Imas SONY KV2131 na adresi:
http://www.wimtv.be/techniforum/download.php?id=1250
Onaj nepoznati element je osigurac 200mA.
[ pedja11 @ 14.07.2004. 07:15 ] @
Vidis, juce sam ti poslao poruku cim sam dobio adresu i video sta ima, a nisam pokusao prvo da skinem nesto. Medjutim, i ja sam imao iste muke.
Nikako ne mogu da nadjem nacin da se prijavim (registrujem) jer trazi neku posebnu sifru koju ne znam gde da upisem (nije ista kao i za homepage).
Pokusacu danas ponovo, a ti ako uspes, javi, cisto da znam da je moguce.
[ mmkrstic @ 14.07.2004. 08:54 ] @
Neznam kako ali uspeo sam, trazi da uneses svoju e-mail adresu, pasvord, pa ponovis pasvord, pa opet e-mail na koji ti stiza posta i kliknes REGISTRACIJA. E sad ja bas nisam nesto vican engleskom ali ga “spikujem” pomalo i uspeo sam. Javi
[ pedja11 @ 14.07.2004. 12:56 ] @
Pa znas, ja kad vidim ruski, ceski, POLJSKI itd, sve se izgubim i onda umesto da kliknem na register ja kliknem na refresh (jedno pored drugog a register nema ikonu??????) i nikako nece......
Da ti nisi poslao poruku da si uspeo, ja bi odustao, majke mi.
Sta ces, neki ljudi stvarno nisu citavi.
[ mmkrstic @ 14.07.2004. 16:35 ] @
Pedja ako mislis na sajt www.mcu.cz odi na njega i tu imas “PRIHLASTE SE” tu se registrujes. Javi
[ pedja11 @ 15.07.2004. 09:11 ] @
Kao sto rekoh juce, uspeo sam (i sam sam shvatio da je prilahte se u stvari registracija), ali sam imao muke da se registrujem po drugi put (da bi mogo da download-ujem seme). U svakom slucaju uspeo sam, naso sam semu i sad me ceka dug i mukotrpan posao da sve to lepo ispregledam i pronadjem kvar.
Hvala u svakom slucaju.