[ chorbica @ 16.07.2004. 05:09 ] @
Prosetao sam gradom (Beogradom) i nisam nasao nista odgovarajuce. Ili je skupo ili je neka grandiozna shabanizacija!
Ako je neko skoro nabavio ili trazio nesto ok neka da savet.


Danke
[ sasa022 @ 16.07.2004. 07:27 ] @
Pogledaj po oglasima ima stvarno raznih,ali zavisi sta se tebi svidja...

Da li si razmisljao da sam konstruises sebi sto koji ti najvise odgovara.
Nacrtas kako zelis da izgleda,odredis mere,odes u neku od firmi koje
prodaju ivericu,sper ili medijapan oni ti to iseku i spoje i imas sto po tvojoj zelji.
[ Mitar Ostojic @ 16.07.2004. 18:28 ] @
Naj bolje resenje

i ne zaboravi da odmeris i rupe za kablove,pozle bude zezca zajebancija
[ kUdtiHaEX @ 16.07.2004. 20:22 ] @
Svi ovdasnji kompjuterski stolovi su lose koncipirani. Bolje receno, oni su ok u dizajnerskom smislu i nesto po pitanju funkcionalnosti, ali su sa druge strnae beskorisni. Klasican primer - mesto za kuciste koje je obicno usko a ponekad i sa zadnje strane zatvoreno. Pitanje je kako se takva masina moze hladiti.

Licni savet je da sam smislis sta zelis i da ti to neko napravi.
[ chorbica @ 17.07.2004. 04:21 ] @
Ja znam sve sto vi ljudi pricate, ali zaboravljate novcanik, sto je meni najbitnije!!!

Dosla su takva vremena :)

Opet, ako je neko radio neka mi posalje na private ili mail!!!
[ lancia88 @ 17.07.2004. 09:01 ] @
POzdrav.
u Halo oglasima ces naci sto tesko da ima jeftinije. I opet, da sam pravis to isto, i to bi bilo jeftinije u Tvojoj reziji. Metar u ruke i premeris prostor koji si namenio sebi za sto. Posle premeris komponente i to krokiras na papiru, napravis dizajn koji Ti se dopada, odlucis se za boju i "prebrojis" kvadrate materijala. Odes na bilo koje stovariste gde seku medijapan ili ivericu po meri i trazis da Ti iseku te elemente po meri i da ih kantuju. Uglavnom su Ti po Beogradu cene dezen belo gore belo dole 400 din/kv.metar a ostali dezeni 500. Kant traka je valjda 90,00 a ABS 120,00 nisam bas siguran. Cak i kliznu policu za tastaturu mozes sam da napravis jer ima da se kupe gotovi klizaci ali prvo nadjes gde ih ima pa pitas koliko oni traze mesta da bi se uklopila dimenzija te klizne plice u ostatak.
Wow, ako sam negde bio nedorecen ili nejasan reci molim Te tacno gde pa da pojasnim, ispasce ovoliki post kao tutorijal za pravljenje stola tipa samogradnja, he,he.
Pozdrav
[ SpelingMistakes @ 10.08.2004. 12:27 ] @
Evo za sve Pogledajte ovu temu -http://www.elitesecurity.org/tema/58345

Mislim da ces i na njoj naci neke interesatne stvari - tacnije resenja, ideje i slicno normalno vezano za komp stolove
[ djdrale @ 11.08.2004. 10:16 ] @
Eh cova moj komso to pravi, pa ako hoces dodji u Banja Luku! :))