[ juzznjak @ 18.07.2004. 09:03 ] @
Sav sam srećan što Safari podržava IDN, ali je to kratko trajalo, jer to važi od verzije 1.2 koja zahteva 10.3.x pa naviše. Od podržanih aplikacija (source verisign) navode se još mozilla i opera pa ću da probam sa njima. Pitanje je da li na mom G3 Powerbook-u

300MHz, 128 MB Ram, 8 GB HDD...

vredi da pokusam da insaliram 10.3.x? 10.2.2 mi radi korektno, ali je sve vise stvari koje me odjavljuju jer je OS "prestar" ?!?! evo tipičan primer sa Safarijem.

Inače, neverovatno koliko je "naših" imena slobodno, počevši od gradova, ličnih imena.... Ne znam, šta vi mislite o svemu ovome, pre izvesnog vremena većina u mojoj bližoj (i daljoj) okolini je smatralo da je to utopija, no ja sam uvek izlazio sa argumentom, "tako su i za UNICODE u početku neki smatrali..". Bilo kako bilo, ja uzeh niš.net (kao okoreli juzznjak :)) i mališa.com za klinca.
[ madamov @ 19.07.2004. 12:57 ] @
Citat:
300MHz, 128 MB Ram, 8 GB HDD...


Ako dodaš RAM, možda bi Panther radio koliko-toliko zadovoljavajuće. Na jednom iMacu od 400MHz sa 384 MB RAM-a držim Panther Server u svrhu testiranja i razvoja nekih sajtova i odziv je zadovoljavajući.
[ MrNo @ 19.07.2004. 14:33 ] @
Panther ima da radi bolje i brze nego Jaguar, jedino kao sto madamov rece dodaj bar jos 128MB memorije (naravno ako dodas vise bice bolje)
[ juzznjak @ 19.07.2004. 17:32 ] @
Citat:
Panther ima da radi bolje i brze nego Jaguar


dobro, ohrabriste me, samo da pogledam gde da nadjem memoriju, valjda ce ici lakse, obzirom da sam pola godine trazio sarke za Powerbook (Clutch) koje mi je na kraju doneo friend iz USA - naruceno preko Powerbookmedica.
[ juzznjak @ 22.07.2004. 18:40 ] @
u medjuvremenu sam instalirao Camino (Mozilla project) da bih mogao da ucitavam IDN sajtove, al` isti Safari, ko da mu mladji brat :)