[ ddjelagi @ 18.07.2004. 14:42 ] @
kupim danas mt50 i reko sam ću ga dekodirati uzmem frei15 otključam mobitel,ubacim karticu i sve radi i kad je došla mreža mobitel se ugasi...ali kad ubacim neku drugu karticu mobitel radi normalno...napominjem da mi se takve stvari dešavaju i sa s35 i m35...i napominjem da mi kartica u c45 radi normalno...šta da radim?
[ Dejan Matijevic @ 18.07.2004. 16:09 ] @
Prijatelju, tebi baš ne ide to dekodiranje od ruke. Baci tu karticu, a možeš i taj data kabel što imaš, imaš više štete nego koristi od toga posla.
[ skymobile @ 18.07.2004. 16:10 ] @
Aman promeni tu karticu vec jednom,pa vdis da ti je problem u kartici?!
Odes fino kod ovlascenog dilera,doplatis i uzmes karticu sa istim brojem koji si imao i chicha micha, zavrsena pricha.
[ ddjelagi @ 18.07.2004. 17:36 ] @
a odkodiram 10 mobitela i onda se uhvatim ovih siemensa starijih i sjebem nešto...a ništa morat ću karticu novu uzeti...inače da se pohvalim sad sam totalno sjebo c45 pa ću ga sad probat vratiti u život...pozdrav
[ Dejan Matijevic @ 18.07.2004. 18:58 ] @
Citat:
ddjelagi: a odkodiram 10 mobitela...


sigurno po 10 - 20 kuna/kom
[ ddjelagi @ 18.07.2004. 19:46 ] @
ne to radim samo za sebe..jesi lud pa da me netko ubije što bi mu mob sjebo hehehe...nego kako novi eeprom stavit u mt50 i gdje se može naći...da probam tako riješit problem s karticom...oživio sam c45 jeeeeeeeeeeeeee
[ ddjelagi @ 18.07.2004. 20:18 ] @
oživio je mt50 i radi s mojom karticom...ja sam majstor...kuc kuc o drvo jeeeeeeeeaaa majstoreee...jeaaaaaaaaaaa maaaaaaaaan hahhaahahah hohohohohohoho hihhihihihhi
[ mrcina @ 18.07.2004. 23:42 ] @
kakva erupcija odusevljenja!!!
blago tebi kad sve znas,aj i mene necem nauci kad si vec majstor (ja bi volio kad bih sebe mogao tako nazvati)
[ ddjelagi @ 19.07.2004. 15:32 ] @
hehehe anisam ja majstor ja sam sretnik hhehehe...e usput jel netko zna kako stavit hr meni u mt50 i c45?koje verzije moraju biti...
[ The Postman @ 21.07.2004. 11:33 ] @
E, a da pitam


se moze MT50 odblokirat pomocu IMEI-a? ako moze... postoje li programi za to? trazio sam po Astalavisti, ali nema nista...

HELP PEOPLE...
[ The Postman @ 21.07.2004. 11:35 ] @
Citat:
ddjelagi: hehehe anisam ja majstor ja sam sretnik hhehehe...e usput jel netko zna kako stavit hr meni u mt50 i c45?koje verzije moraju biti...


Moja je softverska verzija 17, i imam hr.
FR/EFR/HR
[ skymobile @ 21.07.2004. 13:51 ] @
Ne moze.Ako imas kabal,neoriginalni,skines FREIA 9,10...bilo koju i dalje malo potrazis po forumu i videces kako se to radi.
[ ddjelagi @ 21.07.2004. 22:00 ] @
nemoj sa freiom imam loša iskustva hehehhe...ja imam verziju 19...jel postoji hrvatski za to...ili kako da bezbolno spustim na 17?
[ skymobile @ 22.07.2004. 00:22 ] @
Citat:
ddjelagi: nemoj sa freiom imam loša iskustva hehehhe...ja imam verziju 19...jel postoji hrvatski za to...ili kako da bezbolno spustim na 17?


Pa sa friom hehehe
[ ddjelagi @ 22.07.2004. 14:21 ] @
ne freia ne samo to ne heheheh...ajd nek mi netko gdje ima verzija s hrvatskim jezikom...i stvarno kako spustiti a da ne sjebem mobitel...sad imam verziju 19
[ mrcina @ 22.07.2004. 14:58 ] @
donesi meni ja cu ti to uraditi dzabe samo nemoj dosadjivati,a sta bi ti falilolo malo engleskog da naucis....
[ ddjelagi @ 22.07.2004. 15:59 ] @
ma brate znam ja englesi bolje nego englezi hehehe...ok sam ću se snaći...nego sad opet imam mali problem...hihihihi odjedamput mi sad piše da imam slobodno nekih 40kb u mt50 a na njemu nemam ni jednu igricu...ni program...a kapacitet je 228kb...ssvašta...i nemogu ništa stavit jer nemam dosta memorije...gdje nestade ona?
[ Dr S E M A @ 22.07.2004. 17:25 ] @
A mogao bi Moderator radi ugleda foruma da malo ovog člana "ddjelagi" ubaci u "baned" ili nešto slično i da malo kontroliše ovako poglupe teme i rasprave ,sve ovo radi ugleda foruma,ne znam kako drugi gledaju na ovako nešto,ali za mene lično ružno i dosadno izgleda.
[ ddjelagi @ 22.07.2004. 18:30 ] @
ok šema...samo ću ti reći da neki neznaju koliko ti znaš i htjeli bi znati...malo se zapitaj kako bi tebi bilo da te nešto zanima...evo neka me baniraju samo da ti budeš sretan
[ Dr S E M A @ 22.07.2004. 19:15 ] @
1. Nije šema već Sema
2.neću biti sretan,već jednostavno ni na što ne liči,a ovaj forum je stvarno extra stvar i svaka čast onome ko ga je osnovao i napravio i jednostavno ne zaslužuje ovako nešto.
3.kako tebi ovo izgleda...hihihihi,hahaha,jupiiiiiiiiiiii,jupiiiiiiiiiii,yes mannnnn,auuuuuuu brate što sam majstor,ma kakva fria(očigledno ne znaš mogućnosti tog softvera-programa) to je nešto bezveze i tako slično itd.........
Meni lično kao jedan veseli dan u obdaništu,nije frka pitaj ti i dobit ćeš odgovor,ali samo mislim da nismo malo ozbiljni,možda drugi članovi nisu baš ovako kao ja direktni,ali mislim da su i oni tu negdje..........
P.S.
Da li ja šta znam ili ne znam nije uopšte važno i uvijek sam za to da se čovjek uči dok je živ i ne postoji taj serviser ili majstor na ovom svijetu koji sve zna ili sve može uvijek jedan zna što drugi ne zna i obrnuto i to je namjena ovog foruma da se te razlike razmjenjuju.
[ Dr S E M A @ 22.07.2004. 19:20 ] @
I još ti zaboravi reći,taj svoj MT50 najbolje ćeš riješiti sa friom 100% i stvarno je lagano da ne možeš ni zamisliti,isčitaš fleš sa drugog mt50 i upišeš u taj i otključaš taj postupak mi kod tih modela nikad nije omakao+radi sigurnosti neke tvoje mada nepotrebno isčitaš eeprom i parametre baterije ako slučajno šta krene po zlu a rijetko se tako šta desi na tim modelima,osim ako si baksuz.
[ ddjelagi @ 22.07.2004. 19:40 ] @
o sema...eto neću više se smijeti i te fore..ok...
ajd ako znaš gdje mi je nestala memorija odjedamput?ubacio sam novi flash i opet je isto..
[ pelesta @ 01.08.2004. 01:12 ] @
Molio bih te da nam sto detaljnije opises kako si sjebao c45,da i mi nesto novo naucimo.
[ ddjelagi @ 01.08.2004. 07:45 ] @
evo ovako...prvo sam htio otključati c45 sa freiom 15 i to na način da sam stisnio funkciju "direct unlock also saves map" i nakon što je odradio svoje mobitel se više nije mogao upaliti...nikako...zatim sam mobitelu upisao eeprom pa novi flash i mobitel je proradio...inače na taj način sam sjebo i mt50...sad neka mi netko kaže kako se otključavaju mobiteli sa freiom?
[ skymobile @ 01.08.2004. 12:30 ] @
create log from phone
create map from log
load map to phone
[ pelesta @ 01.08.2004. 15:04 ] @
Citat:
ddjelagi: evo ovako...prvo sam htio otključati c45 sa freiom 15 i to na način da sam stisnio funkciju "direct unlock also saves map" i nakon što je odradio svoje mobitel se više nije mogao upaliti...nikako...zatim sam mobitelu upisao eeprom pa novi flash i mobitel je proradio...inače na taj način sam sjebo i mt50...sad neka mi netko kaže kako se otključavaju mobiteli sa freiom?

Bravo majstorcino,svaka cast.Ovo treba da upamtimo,ne moze to svak.Ma skola je skola.
[ ddjelagi @ 01.08.2004. 15:14 ] @
ovo što si napisao je ismijavanje mene?hahahaha a jebiga nemam ja pojma o tim stvarima...samo drkam dok ne sjebem ;)