[ Slobodan Milivojevic @ 22.07.2004. 17:30 ] @
Ovako, imam nokia-u 3650, i postpaid mobtel karticu. Na gprs se povezujem sa komp-a preko bluetooth-a.

Desava se sledece, kad se konektujem sve lepo radi neko vreme, nekad 5min, a nekad par sati, i nakon toga se telefon nacisto zbuni, ili se sam resetuje. Kad se "zbuni", protok stane i kad se diskonektujem bluetooth na telefonu normalno prekine konekciju, ali slovo G idalje stoji umesto "antene". Drugi slucaj je jasan, resetuje se i posle normalno radi.

Da li sam jedini kome se ovo desava, ili ima jos ljudi sa istim, ili slicnim problemom?

P.S. Kad pokusam jos jednu paralelnu koneciju sa telefona, nakon sto se "zbuni", slovo G blinka, i tako ostane. Nakon sto resetujem telefon, normalno radi.
[ Vic @ 23.07.2004. 06:49 ] @
I ja imam isti problem... Mislim da je problem do proizvodjaca bluetootha i softvera... MSI koliko znam ne pravi problem. Primetio sam da je IR adapter mnogo prakticniji sto se tice GPRS-a, jer kada se konektujem preko notebooka i njegovog Ir, gprs radi perfektno.
[ code name: vuk @ 03.08.2004. 01:02 ] @
Imam Nokiu 3650, postpaid 063 i powezujem se preko bluetootha. I isti ovaj problem sa restartom, ali tek otkad sam postpaid. Dok sam bio na prepaidu (a GPRS bio besplatan) sve je bilo OK. Znaci, nije do telefona?!
[ Mio_1 @ 04.08.2004. 10:00 ] @
I meni se desava isto i to otkad sam na post paid-u takodje!

Primetio sam da telefonu sve vise skodi sto sam duze vremena
proveo na GPRS-u i to kumulativno.

Cak sam u jednom servisu cuo da se od GPRS telefon kvari sam
po sebi!!!!????
[ Zevs85 @ 24.08.2004. 19:59 ] @
Ja sam bas danas isao na net preko 3660 i jos nemam tih problema...

Samo me zanima jel ta opcija besplatna kod postpaid korisnika?
[ Korisnicki Servis @ 25.08.2004. 09:13 ] @
Ako koristite 3660 - da, besplatna je!
[ Goran Rakić @ 25.08.2004. 09:33 ] @
Meni se isto desava sa 3650. Sta tacno znaci poruka iznad?
[ Korisnicki Servis @ 25.08.2004. 10:53 ] @
U Vašem slučaju, obzirom da koristite 3650, takođe je besplatna!

I BESPLATNA JE ZA SVE POSTPAID KORISNIKE, I TAKO ĆE BITI DO DALJNJEG!

Poruka je trebalo da dovede diskusiju do apsurda, da bi se valjda neko onda zamislio i odvojio bitno od nebitnog!