[ Bad Habbit @ 14.02.2002. 09:38 ] @
Potreban mi je neki software koji konvertuje SWF fajlove u ANIMIRANE GIF-ove.Ovo mi je potrebno zbog toga sto sam napravio par banera koji su uradjeni u flash-u i sada treba da udjem u razmenu banera i objavim te banere ali standard koji je potreban da bi se uslo u razmenu banera je gif ili jpg pa me zanima kako najbolje da resim ovo?
[ Toni @ 14.02.2002. 22:15 ] @
pa uzmi recimo SNAGIT pa caprutuj deo ekrana gde se vrti flesh u avi

a posle inportujesh AVI u AdobeImageReady i tamo ga sredish dimenzije i sve to. Komprijuesh i snimish u ANIM GIF
[ Trunks @ 14.02.2002. 22:18 ] @
File> Export image.

U Flashu naravno.
[ ||NeX|| @ 15.02.2002. 09:37 ] @
A može i u Swishu da exportuješ u avi, pa u AdobeImageReady pretvoriš u Agif!?
[ Bad Habbit @ 15.02.2002. 09:44 ] @
Citat:
Trunks:
File> Export image.

U Flashu naravno.

Nemogu da verujem da sam toliki kreten i da se toga nisam setio.Stvar ne moze biti prostija ali eto i mi geniji nekada imamo los dan.Problem je jedino u tome sto tako napravljan gif ima oko 300 kb u mom slucaju a baner koji treba da posaljem sme da ima do 15 kb pa ne znam sada kako bi mogao ovo da resim?Hvala jos jednom.
[ Goran Rakić @ 15.02.2002. 13:19 ] @
nikako,
probaj da ukines deo fader-a koristi shape umesto moution
[ NIXI @ 16.02.2002. 23:50 ] @
Citat:
Bad Habbit:
Citat:
Trunks:
File> Export image.

U Flashu naravno.

Nemogu da verujem da sam toliki kreten i da se toga nisam setio.Stvar ne moze biti prostija ali eto i mi geniji nekada imamo los dan:).Problem je jedino u tome sto tako napravljan gif ima oko 300 kb u mom slucaju a baner koji treba da posaljem sme da ima do 15 kb pa ne znam sada kako bi mogao ovo da resim?Hvala jos jednom.


hehehe..e sad da sam ja to rekao..ti bi se ljutio...Ko priznaje pola mu se dodaje! :) Shalim se :)
[ sszgo @ 17.02.2002. 00:43 ] @
sa 300 kb na 15 kb >>> optimizuj ulead gif animatorom , koristi 1 ili 2 boje bez dithera stavi framerate na 1 sliku u sekundi i ukupan broj slika na 1 , ostale odbaci , spustices kb i na manje od 15...
[ ||NeX|| @ 17.02.2002. 10:25 ] @
Citat:
sszgo:
sa 300 kb na 15 kb >>> optimizuj ulead gif animatorom , koristi 1 ili 2 boje bez dithera stavi framerate na 1 sliku u sekundi i ukupan broj slika na 1 , ostale odbaci , spustices kb i na manje od 15...


Hočeš, ali kako će izgledati ne možeš ni zamisliti. 2 boje? :-)