[ child_of_zombie @ 30.07.2004. 06:40 ] @
E ovako, skinuo sam neku igricu sa sa sajta www.warezfreaks.com mada to i nije bitno. Igrica ima 10 fajlova po 10mb a prvi fajl ima sifru koju dobijes kad se registrujes ne neki njihov sajt (kad se registrujes pise nesto na foru hvala sto ste se registrovali.... pa u nastavku je kao sifra)ali kad sam se registrovao to nije bila ta sifra. Probao sam sa Advanced RAR Password Recovery
ali brute force ne vredi jer ne znam duzinu passa a wordlista mi je velika 70mb i po njegovoj proceni treba mu 6-7 dana probao sam i Advanced Arhive pass recovery ali on nece ni da krene.
Ako imate predlog bilo kakav pisite plz
Hvala u napred !!!!!!!!
[ optix @ 30.07.2004. 23:38 ] @
Probaj sa ovim > cRARk
[ child_of_zombie @ 01.08.2004. 16:48 ] @
Hvala za program
samo ako bi mogo da objasnis sta da radim kad ga startujem.
Kolko sam ja shvatio ovo radi sa wordlistama?
[ child_of_zombie @ 04.08.2004. 03:45 ] @
zajebao sam ga
[ Thumbsucker @ 16.02.2005. 20:39 ] @
kako ovaj program funkcionise???
zna li kogod?
i ovaj rar file trazi pasword???
[ #Ninja# @ 19.03.2005. 18:49 ] @
Za probijanje passworda na .rar fajlu pomoću brute force treba oko 1000 puta više vremena nego za druge arhive (npr. zip). Tim programima će trebati nekoliko mjeseci da probiju šifru.
[ hasisar @ 03.12.2006. 10:07 ] @
Pozzz i meni je potreban program za razbijanje rara. Moze li mi neko odgovoriti kako se zove gore pomenuti prghramda bih ga skinuo sa neta.

Pozdrav
[ Jezdimir Lončar @ 03.12.2006. 23:26 ] @
Ljudi, ne bih da budem pesimista, ali, to teško da će te cracknuti...
Probajte na google-u...
[ Shomy#1 @ 04.12.2006. 08:45 ] @
Ja sam koristio Advanced Password Recovery, ali to je jalov posao, te sam na kraju odustao.
Datoteka od 650 MB, kompletna diskografija Divljih Jagoda, koju sam skinuo pomocu eMule, bila je sifrovana.
Pokusao razbijanje na dva racunara.
Na poslu Intelov procesor na 3Ghz, radio 2 nedelje bez prestanka, prosek 6 sifri u sekundi i nista, preostalo vreme za zavrsetak 2 godine!!!
Kuci - 64bitni 3200+ overklokovan kao 3800+ pokusavao oko mesec dana ali samo po nekih 5-6 sati dnevno, prosek 7 sifri u sekundi, preostalo vreme takođe negde oko 2 godine!!!
Po meni, gore pomenuti program radi najbolje a probao sam ih jos par, ali kod velikih datoteka trebe mnooooooooogo vremena i jos vise zivaca a pogotovo kad nemas predstavu sta bi mogla biti sifra, sta ako je neka sumanuta kombinacija brojeva i slova i to jos zacinjeno simbolima a slova ima i velikih i malih !!!!!!!!
Za probu, ja sam sifrovao mali fajl, sifra jabuka, provalio ga je za nekih par minuta.
To je moje iskustvo e sad ko ima vise zivaca od mene slobosno neka pokusa sa ovim programom!
Pozdrav.
[ Shomy#1 @ 15.12.2006. 09:37 ] @
Izasla nova verzija ARCHPR 3.01. Mnogo je bolja od verzije 2.02. Brzina pokusaja se povecala na 31 sifru po sekundi.
[ StratOS @ 17.12.2006. 10:43 ] @
Večinoma warez siteovi drže nelegalne stvari i večina takvih siteova sami prave password protected compressed fajlove, u večini primjera password je url sitea ili nešto slično.
Hint : Zato probaj sa www.warezfreaks.com ili slično
[ lemiar @ 29.12.2006. 21:32 ] @
Koja je sifra za cRARk odnosno pasvord