[ vojo @ 14.02.2002. 22:12 ] @
Na netu sam pronasao jednu PHP skriptu, ali ja se nerazumijem bas toliko u PHP znam samo neke tekstualne stvari da menjam i to je sve. Ali potrebno mi je par stvari da se doda u tu skriptu, a ja ne znam kako to da izvedem. Radi se o registraciji korisnika, i trenutno u skripti ima ovo http://yutalk.ch/cgi-bin/webplan sto vidite. A meni je potrebno da oni koji se upisuju tu da imaju sledeca polja za popunjavanje:

Korisnicko ime:
Ime i Prezime:
Vas email:
Mesto prebivalista:
Datum rodjenja:
Vasa slika: (ovde naprimer samo adresa od slike...)
Nesto o vama ukratko:

to bi bilo sve sto se tice Signup polja. A potrebno mi je isto Lista korisnika da se vide svi korisnici kao naprimer kod vas u diskusijama. I detaljnija pretraga naprimer po godistu, po mestu prebivalista (ustvari zelim nesto slicno kao na poljubac.com) i naravno administracioni dio da se poboljsa da se mogu brisati korisnici. Ali ne znam kako da ostvarim to :( pa ako neko od vas programera pronadje malo vremena da mi pomogne neka mi se javi na email pa cu mu ja poslati skriptu na mail, i nadam se da mu se mogu nekako oduziti.

Pozdrav svima i nadam se da ce se neko naci da mi pomogne.

[ vojo @ 14.02.2002. 22:18 ] @
evo ta skripta je tu gore uspeo sam da se snadjem nekako da je uploadujem ovde :) pa ako neko nadje slobodnog vremena da je sredi bicu mu mnogo zahvalan!!!
[ 01011011 @ 15.02.2002. 10:16 ] @
HOces da napravis nesto kao sto ima Nostalgija.com i Serbiancafe.com, kao prezentaicije clanova, ja mislim da je neko to vec imao tu temu sa uradjenom skripticom....ajde ljudi ukljucite vijugice dajte mu skripticu...
[ vojo @ 15.02.2002. 11:40 ] @
e bas tako nesto, ali treba mi PHP skriptica koja radi sa txt fajlovima a ne da koristi sql ili nesto slicno. :(
[ 01011011 @ 15.02.2002. 12:01 ] @
Ne kontam,
ako hoces da imas prezentacije ljudi na svom sajtu, onda ti DB, ne gine, ukoliko ne zelis da napravis milion .txt fajlova koji bi se generisali, ali bez database neces proci sigurno. E sad ja sam prije jos trazio neke scriptice koje su slicne Ovim na serbiancafe.com i nostalgija.com tako da sam odustao, ali neko je bio stavio neke skriptice ovdje na sajt.

Iskreno, ja bi ti preporucio ukoliko znas imalo php, nadji neku community scripty na hotscripts.com pa je preradi...
[ Zoran Rašković @ 15.02.2002. 17:49 ] @
www.seek4pal.com
[ 01011011 @ 16.02.2002. 18:40 ] @
Sta ti je ovo care, neki sajt da se upoznaju mladi???

Nece on da se uclani na neki sajt tkao, nego da ga stavi na svoj sajt. Ensto u fazonu serbiancafe.com