[ mmix @ 03.08.2004. 22:44 ] @
Elem, desava se sledeca glupost...
Konektujem se lepo (i PTT i EUNet), krene da radi na jednom kanalu, posle nekog vremena BAP ukopca drugi kanal, u tom trenutku se prekida transfer i posle jos nekog vremena padnu oba kanala i diskonektuje me sa nekom glupavom greskom (Error connecting to xxxx). POsto je ovo ranije radilo, kanda je nesto u konfiguraciji lose, imal jos neko sa ovom pricom...

Hteo bih da resim ovo, posto mi je cimanje da stalno dizem voice slusalicu da mi ne bi otvorio drugi kanal (inace me totalno ignorise kad ga podesim da ne koristi drugi kanal, sto je jos tripoznije)...

[ MyWay @ 08.08.2004. 10:17 ] @
Ne mogu ti pomoći oko konkretnog problema ali ti mogu objasniti ovaje deo: 'posle nekog vremena BAP ukopca drugi kanal, u tom trenutku se prekida transfer i posle jos nekog vremena padnu oba kanala i diskonektuje me sa nekom glupavom greskom (Error connecting to xxxx)'.
Naime, dolazi do greške pri 'ukopčanju' drugog B kanala, i tvoj terminal se zablokira (ili ti 'zaglupi'), centrala pošto nije u mogućnosti da resetuje samo drugi kanal, ona posle izvesnog vremena čekanja, resetuje ceo terminal, dakle pada veza i onda dobijaš onaj error..
Kao što rekoh, ovo nije rešenje već samo pojašnjenje jedne problematike...