[ sszgo @ 17.02.2002. 00:46 ] @
Zdravo svima , evo nakon skoro 12 meseci od kada sam ga postavio odlucio sam da moj sajt malo prilagodim prosecnom korisniku , tako da bude brzi / i laksi za razumevanje... molim vas zato da mi na mail javite komentare i kazete kako da dodatno poboljsam sajt (sada kada imam par dana da potrosim na svoj sajt)

hvala unapred
[ ||NeX|| @ 17.02.2002. 10:30 ] @
Site za 10,
samo da malo brže se loaduje!
[ ambimoustrous @ 17.02.2002. 15:10 ] @
WOW!!!

Bravo, vizuelni dozivljaj zasluzuje najvecu ocenu. Sto se tice ucitavanja, eh, to i nije vazno, zar ne?
[ ambimoustrous @ 17.02.2002. 15:13 ] @
Pozurio sam sa porukom... sorry

Moj predlog je da postavis nesto vise informacija o sebi i svojim radovima. Mislim mozda ih ima na kraju ali nece svako da ceka da se zavrsi animacija. Kao sto i ja nisam cekao a hteo sam da saznam vise o tvojoj delatnosti. Zato postavi link na stranicu sa podacima. Eto, ovo je moj predlog.
[ Ivan Dimitrijević @ 17.02.2002. 15:20 ] @
Samo malo vise sadrzaja...
[ fairy @ 17.02.2002. 17:15 ] @
Sa pravom nosis naziv Designer / developer...
Sajt izgleda veoma lijepo, ali je stranica jako spora...
90% osoba nece pogledati stranicu do kraja..Svi zele brze stranice...
Mozda da si napravio dvije mogucnosti, pregled stranice u flashu i bez flasha, jer uzalud reklama ako je nece nitko pogledati....
Pozdrav.
[ NIXI @ 17.02.2002. 22:39 ] @
sajt je stvarno shto se grafike i flasha tice dojajan..znaci odradio si ga samo tako, ali s obzirom da sam ja jedan od retkih (verovatno zato shto sam u struci) koji ce da pogleda onoliki site preporucio bih ti neku optimizaciju ili mogucnost biranja izmedju HTML i FLASH sajta... FLASH je odradjen na svetskom nivou a nash internet je josh na nivou 56K eventualno ISDN...znaci procenom Yugoslovenu ce trebati malo vishe vremena dok ucita tvoj site dok jedan CABLE, T1, DSL, ili sl. sa tim nece imati problema...
Sve u svemu sajt je super...samo malo poradi na velicini :)
[ ambimoustrous @ 18.02.2002. 00:25 ] @
Citat:
NIXI:
sajt je stvarno shto se grafike i flasha tice dojajan..znaci odradio si ga samo tako, ali s obzirom da sam ja jedan od retkih (verovatno zato shto sam u struci) koji ce da pogleda onoliki site preporucio bih ti neku optimizaciju ili mogucnost biranja izmedju HTML i FLASH sajta... FLASH je odradjen na svetskom nivou a nash internet je josh na nivou 56K eventualno ISDN...znaci procenom Yugoslovenu ce trebati malo vishe vremena dok ucita tvoj site dok jedan CABLE, T1, DSL, ili sl. sa tim nece imati problema...
Sve u svemu sajt je super...samo malo poradi na velicini :)

Slusas li ti samog sebe? Imas odlicne savete, koji se eto, mogu primeniti od reci do reci na tvoj novi sajt..
[ Lavina @ 18.02.2002. 23:30 ] @
pa ovako.. sve flash zafrkancije su ok, bg image ti je ok... sadrzaj -
dalje sto kao da imas 3 preloadera>prvo detecting flash, pa loading za enter pa glavni loading.....posjecame na enciklopediju....hheheh.
nije preveliko mada zaista zahtjeva brzu masinu... mozda da smanjis broj efekata...
[ NIXI @ 19.02.2002. 02:13 ] @
moj savet...SLJAKAJ GA DOK NE RIKNE KOMP! :) hehehe da vidish kako ja mucim svoj GeForce 2 PRO :) heheheh jadnicko prosto moli da ga zamenim za 3ku :)
heheheh...shto se tice toga da li slusham sebe, da slusham sebe ne bih bio "guzica" koja sam sad...zato slusham onog drugog u meni Demoni-a, on je glavna kajla, I should have done more things people said that I shouldn't :)

Moja definicija zivota (a samim tim i dizajna je komplikovana...ne trudi se da me provalish...samo cesh da se izgubish u ozracenim sivim celijama, prepunim osecajem za lepo...)

E sad mogu da kazem...I'm even officialy 17 years and...15 hours old :)
[ Miroslav Strugarevic @ 22.08.2002. 18:48 ] @
sajt je odlican...
[ broker @ 22.08.2002. 20:36 ] @
Ja sam cekao 20 minuta... posto se ona loading strana nije sklanjala, odustao sam...
[ Malcolm @ 22.08.2002. 21:12 ] @
Sajt je super brzo se ucitao kod mene
samo tako nastavi :-)
[ Trunks @ 23.08.2002. 16:33 ] @
Mogli ste i ranije da prokomentarišete, tema je već stara.
[ GirlScout @ 30.08.2002. 00:55 ] @
gari,
odlicno ti to sljakas..
[ Slavni @ 01.09.2002. 00:58 ] @
A da ubacis informaciju kako napreduje loading, previse se ceka!!! kada se oni mali brojevi (procenti) pomeraju cekanje je nakako lakse :-)
Ovo pisem a loading jos traje tako da nemam pojma sta me sve jos ceka....
[ radovic @ 01.09.2002. 03:46 ] @
meni se ultra brzo ucitao sajt ali zahteva brzu masinu ... mis mi koci ...

sta znam ..ja sam navikao nekakko na cist html :)

pozdrav
[ MaRaToNcI @ 01.09.2002. 05:23 ] @
meni se ultra brzo ucitao sajt ali zahteva brzu masinu ... mis mi koci ...

sta znam ..ja sam navikao nekakko na cist html :)

pozdrav
---------------------------------------------------------------------
cudo bi i bilo da nije:)


sto se sajta tice -VRH
samo gi izbaci intro da ne bude na pocetku, vec da se moze kliknuti po zelji:)
[ torbica @ 01.09.2002. 15:03 ] @
jedna SJAJNO
[ Trunks @ 01.09.2002. 16:29 ] @
Sajt mi se grafički ne sviđa, ali vidi se da je uloženo puno truda (što se tiče programiranja).
Nije baš funkcionalan, i izgleda kao da si hteo što više da pokažeš šta znaš, toliko nepotrebnih stvari (strelica, leptiri i slično).

Pogledaj http://www.realityslip.com/rs.htm - daleko jednostavniji, a opet originalniji.
[ nreload @ 15.09.2008. 18:49 ] @
Odlican sajt )

http://www.reklamiranje.co.me