[ rogic @ 12.08.2004. 12:36 ] @
Pozdrav svima

treba mi isecanje aluminijuma po crtežu iz CorelDraw-a
za custom uredjaj.

Da li neko zna neke firme u Bg koje to rade?
[ SpelingMistakes @ 12.08.2004. 13:06 ] @
Ja mozda mogu da ti to isecem, ali nisi nista od detalja napisao - Treba poruku sto detaljnije napisati - obrazloziti - cisto preporuka - Zanima me debljina i velicina toga sto treba da se sece - A to pitam iz razloga da ako me i pozoves - ako si zainteresovan - i neki drugi ljudi koji imaju slicne mogucnosti, mogu da vide da li bi hteli da ti nesto ponude.

Moj telefon je 064 27 44 11 5 a mozes me naci i na icq-u i, jabber-u , napisati mi e-mail, ili ostaviti Privatnu Poruku ovde na Es-u

U svakom slucaju te detalje napisi - osim ako nisu tajna :) Spel

Ovo radim da bi svi mogli pod jednakim uslovima da "ponudimo" nesto
Takodje preporucujem da ako zelis i ako ti projekat to dozvoljava ovde ostavis sliku toga sto treba da se radi sa dimenzijama.
Videces da postoji jos najmanje jedna tema sa slicnim sadzajem pa eto - nista novo - :)
[ rogic @ 12.08.2004. 13:24 ] @
a sada o panelu koji treba iseci:
Aluminijum, 1mm debljine, velicina je otprilike 50x25 cm, pozeljno da ima neku zavrsnu obradu (eloksirani, plastificirani ili slicno) da bi mogao na laseru da se posle izgravira.


[img][att_url][/img]


[Ovu poruku je menjao SpelingMistakes dana 12.08.2004. u 18:44 GMT]
[ rogic @ 12.08.2004. 13:26 ] @
Zaboravih: imate attachment uz poruku sa otprilike izgledom panela (na poslu sam, na brzinu sam smanjio sliku). Najmanji kruzni otvor je 3mm, za diode
[ SpelingMistakes @ 12.08.2004. 16:41 ] @
Moj e-mail je [email protected] - a to gde si pisao je jabber klijent (ppise jabber) - nesto kao ICQ Zanci greska

Kad zelis nekome da posaljes e-mail onda ides na mesto gde pise


* Profil
* Email
* Privatna Poruka

Znaci ides na Email
[ rogic @ 12.08.2004. 16:49 ] @
ovo prvo mi je izgledalo kao email i odmah sam tu poslao, sorry

sta bi s ponudama za secenje?
[ SpelingMistakes @ 12.08.2004. 17:07 ] @
U medjuvremenu sam dobio i e-mail - Videcu da ti sutra napisem neki mailic, sa okvirnim cenama - Verujem da si mislio da je materijal "nas" tacnije da ga onaj ko ga sece i nabavlja! Pored obrade onda ce biti + cena materijala :p

Verujem da nece biti problema oko izrade - samo da vidimo jos za cenu :)
Neka to ostane za sutra :)

[ rogic @ 13.08.2004. 09:46 ] @
ok, gde materijal moze da se nabavi?