[ bluesman @ 13.08.2004. 03:21 ] @
Potreban mi je graficki dizajner za rad na poslovima kreiranja stampanog materijala kao i za web dizajn, uglavnom dizajn interface, banneri i slicno.

- ne mora da ima zavrsenu dizajnersku skolu, bitno je da hoce i zna da radi
- mora da zna Photoshop
- mora da zna ili QuarkXPress ili InDesign (manje vazno od Photoshopa)
- prednost ljudi iz Beograda, osim ako je osoba van Beograda spremna da dolazi u Beograd po pozivu (ne mogu da garantujem koliko ce toga biti, ali bar jednom nedeljno)
- mora da prihvata sugestije bez ljutnje i bacanja po podu :-)
- Za sada rad kod kuce, komunikacija telefonom i mailom, vidjenje po potrebi. Kasnije, ako zeli, rad u agenciji.
- Plata po dogovoru - fiskno ili od projekata. Ima dosta posla - bice ih jos vise.

Mogu i pocetnici ako ispunjavaju gore navedene uslove.

Ako neko zeli da se prijavi, neka posalje e-mail preko mog profila - samo nemojte privatne poruke jer mi je tako teze da ispratim. Pozeljno je da postoji neki dokaz da znate da radite, ne traze se umetnicka dela - vise je bitno poznavanje osnovnih pravila grafickog i web dizajna kao i tehnicko znanje rada u Photoshopu.

Napomena za kraj: prvenstveno mi treba graficki dizajner zbog sve vise grafickih poslova, a molim web codere, developere i programere da se ne javljaju na ovaj konkurs - najverovatnije cu uskoro dati konkurs i za tu grupu pa ce biti prilike i za njih.
[ bluesman @ 13.08.2004. 11:29 ] @
Jos jedna mala napomena: mislio sam da ne moram to da napisem, ali ocigledno mora sve detaljno:

Molim vas, ali stvarno vas molim, napisite bar svoje ime i prezime, a bilo bi lepo da napisete i gde zivite (dovoljno je mesto, ne interesuje me ulica i broj). Ako se prijavljujete, nemojte od mene da ocekujete da odgovaram na poruke "Cao, samo da se javim, ako ti treba vise informacija - slobodno me cimni", vi treba meni da se predstavite a ne da ja vas "cimam" kao "ko si", "odakle si", "a sta si radio do sada".

Hvala unapred.
[ bluesman @ 15.08.2004. 23:53 ] @
Zahvaljujem se svima koji su se prijavili, obavestavam da je konkurs zatvoren i molim da ne saljete vise prijava. Odluku cu saopstiti kandidatima na e-mail cim prikupim sve informacije, bez obzira da li sam se odlucio za njih ili nekog drugog.

Jos jednom hvala, ovaj put su se prijavili jako kvalitetni ljudi, mnogo kvalitetniji od svih mojih ocekivanja tako da ni odluka nece biti laka.