[ radec @ 13.08.2004. 13:48 ] @
Imam ati 9600xt vivo, kada ubacim bilo koji driver za grafiku(sa diiska koji ide uz karticu) ili bilo koji katalist sa atijevog sajta, ili omega driver sve je u redu -karta radi naravno besprekorno u (proverio u bechmarku 2001se oko 13500 markova
a u 2003 oko 3800 markova) ali kada ubacim softwer za capture sa atijevog sajta ATIMMC bilo koju verziju ,ne radi mi video in prijavljuje neku gresku?? pokusao sam neke pacheve sa ruskih sajtova koji to kao resavao ali neide, da stvar bude ludja
cela stvar funkcionise (capture) kada instaliram neki stari driver za grafiku za neku ati 9200 ,naravmo driver je stari pasu i rezultati u bechmarku mnogo losiji , a ine mogu da koristim novije mmc nego samo mmc8.1
Molim Da mi date predloge ili resenje za problem ili bar neki free capture program koji kvaliteno snima i radi sa ovim atijem, unapred HVALA
[ radec @ 16.08.2004. 21:39 ] @
Nemoguce da niko nema ati 9600xt vivo , i da mu sve radi sa najnovijim drajverima,
ako ima resenje javite mi sigurno nisam jedini
[ Mihailo @ 24.08.2004. 14:10 ] @
Događa se to sa radeon vivo karticama. Koristi stare drajvere, kakve ima veze benchmark ako nemaš problema u radu? Ima nekih caputre programa koji koriste svoje drajvere, pisano je već o tome, traži na audio-video forumu.
[ fangio @ 27.08.2004. 00:02 ] @
isti slucaj ko i kod tebe ... ali posto se ne igra na toj masini .. koristim stare drv ...
ATI .. fuj ... sto ne kupih neki gforce .. sve radi iz prvog ...