[ florentiu76 @ 13.08.2004. 20:24 ] @
Treba mi neki program koji ima gotove sablone sa kojima mogu da napravim animirani uvod sa slikama od mladenaca, kumova.....i nijhovim imenima i da izgleda kolko, tolko, lepo.
U kome programu moze to da se odradi?
Pozdrav!
[ pctel @ 13.08.2004. 21:19 ] @
Moze u svakom programu za obradu digitalnog videa - Adobe Premiere, Pinnacle studio...
[ Lazarevac @ 13.08.2004. 22:34 ] @
Ja ti predlazem Pinnacle studio 9
Lak je za koriscenje i ima sablone za DVD menije u koje mozes i sam da pravis.

Takodje nabavi nero fuul edition sa Nero vission express i u njemu vrlo lako mozes da napravis DVD sa autorunom, ako ti uopste mislis na DVD, a moze i VCD...bla bla bla
[ florentiu76 @ 14.08.2004. 08:06 ] @
Meni ne treba dvd meni, za to cu se snaci ali treba mi uvod na pocetku filma, kada pusti play da idu slike sa imenima likova koji imaju glavnu ulogu (MLADENCI, KUMOVI...) i sve to animirano.
Potrazicu ove programe sto ste mi predlozili.
Pozdrav!
[ losthero @ 15.09.2004. 08:46 ] @
Ovo ti je najbolji program za svadbe, a moze da posluzi i za krstenja i ispracaje sa malim modifikacijama.Program ide ovako:prvo se ide kod mladozenje, pa po mladu,onda u crkvu,pa u opstinu, pa pod sator, a dalje se program nastavlja sa jednim kolcem (brzim po moguctsvu, da se vise ogladni) pa predjelom,supom ili corbom, sarmice,jos jedno kolce (da bolje slegne),pecenje, torte i na kraju kolce dok mozes.Ne mozes da promasis sa ovim programom.
Ma salim se, Adobe Premiere ili Maestro su ti zakon za to.
Pozdrav