[ hristodulo @ 14.08.2004. 23:33 ] @
ciao!

interesuje me da li postoji palm servis negde u beogradu...

prvi palm (m100) sam kupio 2000. godine pa mi se razbio (sam sam kriv) 2002. godine... posto sam bio u americi, sutradan sam kupio palm m515... radio je savrseno dve godine... do danas...

prvo sam primetio malecnu bubicu (pravu bubu) ispod povrsine ekrana... nije mi smetala uposte... radio sam i dalje na svom palmicu... dok nisam hteo da izadjem van kuce... zakljucao sam ga (sa lozinkom) i stavio na napajanje (cradle)... slucajno, omaklo mi se da palm stavim nepravilno na "kolevku" i onda se desila cudna stvar...

palm m515 je imao ugaseno "power light" zeleno svetlo svaki put kad je bio stavljen na kolevku, a to isto zeleno svetlo je upaljeno kad je van kolevke... inace je mrtav potpuno... probao sam i soft i hard reset (posto radim backup ka desktop racunaru svaki dan), ali nista od toga nije pomoglo...

interesuje me da li postoji palm servis negde u beogradu...

to me interesuje ne bih li ga opravio... jer inace cu da kupim novi odmah... posto vec vise ne mogu da zivim bez njega :)

a mozda i da opravim stari, polomljeni, palm m100...

hvala unapred svima na odgovoru,

malisha
[ hristodulo @ 15.08.2004. 10:12 ] @
jutros... nadjem bubicu sa spoljne strane ekrana, a palmic radi sve u 16 :)

bug :)

najlepse od svega je sto imam svakodnevni backup :) :)
[ vladimirdj @ 14.06.2005. 02:33 ] @
http://www.compland.co.yu/computerland/kontakt.php

oni su uvoznici, probaj kod njih!
pozz
[ Alex_Z @ 19.06.2005. 22:24 ] @
Probaj kod Qualifact, www.qualifact.com.
Ili pozovi i zamoli Mineco 01103472255
[ atari @ 25.07.2005. 21:23 ] @
Radim servis pda uredjaja palm III,V,Vx,visor,505,515,treo...
[ mjux @ 16.02.2008. 21:49 ] @
s obzirom da je tema slican necu otvarati novu...
meni treba cradle za palm m515.... posto mi je stari unisten nesretnim slucajem...
zanima me da li neko to kod nas prodaje uopste...
cuo sam za pyramid.co.yu... ali oni u svojoj ponudi na sajtu nemaju nista od pda uredjaja...

i jos jedna stvar... ne treba mi u beogradu nego u novom sadu.. ali ako bas nema u ns-u onda moze i bg
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 16.02.2008. 22:23 ] @
Sajtovi naših firmi na žalost često ne daju realnu sliku ni o stanju na lageru ni o aktuelnim cenama.
Najbolje ti je da zoveš telefonom.