[ buconi @ 16.08.2004. 08:36 ] @
Juce sam pokusao da aktiviram sekretaricu i da snimim pozdravnu poruku.Nisam uspeo da je snimim jer je vreme za snimanje poruke veoma kratko svega par sekundi.A veoma mi je bitno da ostavim poruku jer putujem u inostranstvo pa hocu da ostavim novi broj na koji me mogu pozvati.ps. preusmeravanje poziva na stranu mrezu ne dolazi u obzir.
[ Dr Darko @ 22.08.2004. 19:19 ] @
Fora je u tome da pozdravnu poruku na govornoj posti "sece" jedan bip ton na dva dela.Problem sa govornom postom sam izneo na Mobtelovom forumu jos u maju mesecu i to jos nisu sredili.Zvao sam korisnicki servis jedno 4-5 puta u vezi toga i operateri koji su se javljali me izgleda nisu ozbiljno shvatili.
Problem ces da prevazidjes tako sto ces da zastanes na pola recenice da prodje taj bip ton i onda da nastavis recenicu tj. pozdravnu poruku koju snimas.
Ovim putem zelim da se obratim korisnickom servisu sa molbom da se taj problem resi!
[ Mister Big Time @ 23.08.2004. 14:27 ] @
e stvarno strasno. Okrenem svoj stari broj pre nekog vremena kad ono "nije dostupan".. a snimio sam bio poruku. Okrenem ponovo da snimim, i provalim taj budjavi bip ton na sred recenice! Strasno. Em su skratili vreme dozvoljeno za poruku, em je*e stvar taj bip. :smajli_kome_sadrzaj_izlazi_iz_dupeta: