[ Pex @ 16.08.2004. 14:53 ] @
Da li smem da izbrisem sve sto AdWare registruje u skeniranju, ili moze i neke dobrocudne aplikacije da proglasi za Spy, pa mozda izbrisem i nesto neophodno za rad sistema.
Kako da budem siguran sta da brisem, ili da jednostavno izbrisem sve sto mi predlozi!
[ Lazarevac @ 16.08.2004. 15:46 ] @
Ja ga koristim vise od godinu dana i nikad mi nije obrisao nesto sto nije trebao.Mada sam cuo da moze da se desi da obrise neke fajlove za AVP antivirus.U svakom slucaju nemas razloga za brigu jer i cak da ti izbrise nesto vazno on sve ostavlja u karantinu, tako d a se uvek moze vratiti obrisano.
Samo redovno uzimaj update za njega i uzivaj.
[ Corey @ 16.08.2004. 22:11 ] @
Moze da se desi da obise neke fajlove koji nisu spyware prirode.Ti fajlovi su u 99% slucajeva neke skripte koje antivirusi koriste za proveru virusa.Cak ti i sam Ad aware kaze da se na te fajlove ne obazires...
[ Pex @ 18.08.2004. 00:36 ] @
Hvala na odgovorima! Instalirao sam Ad-Aware 6.0 personal i nasao mi je 62 "komada" koje sam odmah izbrisao.
Jos me interesuje da li je ova verzija (personal) dovoljna ili treba postaviti pro verziju i da li je potrebno ukljucivati opciju Ad-watch (za koju mi inace trazi licencu)!
[ Lazarevac @ 18.08.2004. 10:46 ] @
Pa ako mozes da nabavis professional verziju nabavi,od kad je ukljucen ad-watch nista mi nije uletelo sem cookies.
poz
[ Corey @ 18.08.2004. 21:04 ] @
Meni ni kolacici ne mogu da prodju kada koristim Operu.
[ matija-s @ 18.08.2004. 23:22 ] @
a moze se tu i tamo dogoditi da se malo zaigra i malo pobrise neke dllove vezane uz sistem...al nije to nista strasno ;)