[ win64 @ 18.08.2004. 01:02 ] @
dobro!!!!!!!!!!111 posto ste moju temu skinuli a ne znam zasto jer microsoftovom sajtu moze da se skine 64-bitna verzija windowsa. ja ostajem neinformisan o operativnom sistemu koji mi je potreban , a nemam mogucnosti niti da ga legalno kupim niti da ga skidam sa neta 459 mb.
[ cicika @ 18.08.2004. 23:23 ] @
Ista moze i da se naruci ka free trial ma MS-ovom sajtu ali iz nekih razloga odbija narucioce iz SCG, da li zbog same SCG ili im servis nije ispravan ne znam. Poslacu ti privatnu poruku sa jednom informacijom.
[ markonirs @ 22.08.2004. 16:03 ] @
Instalirao sam winxp 64 jos pre 20-tak dana. Skinuo sam ga preko "Lowculture.org" ili "Limneos.net" (ne mogu tacno da se setim). Simpaticno, ali nema bas neku preteranu svrhu u ovom trenutku zbog nemogucnosti nabavke za sve drajvere koji su potrebni za rad. Znaci mozes skinuti samo osnovne za cip-set, graficku kartu a ostalo uz puno srece. Ja naprimer nisam mogao naci drajvere za wireles karticu D-Link DWL-520+, ni za stampac. U svakom slucaju nije lose da se proba, poneki test i sl. iako nema nesto ni programa prilagodjenih 64 bit. Poseti stranicu "http://www.planetamd64.com", tamo mozes naci dosta drajvera i informacija o winxp 64 bit. i svemu vezanom za ovaj operativni sistem. POZDRAV...