[ arecibo @ 18.08.2004. 23:12 ] @
Probavam vec pola godine da instaliram bilo kakvu verziju NFS Underground i ne mogu da ga jebes, probao sam sve, evo sad sam nabavio pravu instalacionu verziju (kao kada kupis u uducanu) na dva CD-a i odbija mi instalirati, probao sam onda da skopiram sadrzaj cd-a na hard pa da sa harda poteram instalaciju pa onda nece ni da mi kopira, i to samo underground, pa selo mu njegovo pa sta da radim?
Evo npr. sta se javlja kad probas da kopiras:
'Cannot copy TEXTURES: Invalid MS-DOS function' , pa i ako preskocis taj fajl ima ih jos hiljadu takvih errora?

A kada se pokusa instaliRATI dolazi do nekog konflikta zbog nekog key-a... ukratko.

[ Nabukodonosor @ 19.08.2004. 02:23 ] @
I meni je javljalo slicnu gresku. Probaj da izvadis CD kada ti javi gresku, pa da ga vratis posle par sekundi i onda klikni Retry. Kod mene je upalilo.
[ byTer @ 19.08.2004. 02:51 ] @
Ja mozda ispite necu da polozim ali ima da je obrnem, a vi puknite
[ Nabukodonosor @ 19.08.2004. 03:11 ] @
Pa ja je evo obrcem po treci put na najtezem nivou. Pogledaj moju masinu:
[ darkofdoom83 @ 19.08.2004. 14:16 ] @
a jel mogu negde sa neta da se skinu vinyli ? ili ja na napravim pa da lepim
na kola ? :)
[ Nabukodonosor @ 19.08.2004. 21:17 ] @
Pa ja nesto nisam upusen sto se toga tice, ali znam da ima mnogo sajtova koji se bave ovim serijalom. Mislim na NFS.
[ SBSL @ 21.08.2004. 01:36 ] @
ja imam jedan drugi problem.. naime ja inst. igru i pocnem da je igram ali mi se kompjuter restartuje svakih 5-10 minuta.. taman lepo pocnem trku kad ono "cvrcccc".. automatski restart !

U cemu je problem..

Proverio sam temp. procesora, ona je u redu, stoji na nekih 62 C..

Hmmmm, sta drugo moze da bude..?!

PoZdRaV

p.s Jer izasao NFS UNDER. 2 ?? (i normalno ako jeste da li kod nas ima da se nabavi)...
[ Nabukodonosor @ 21.08.2004. 01:48 ] @
Ako ti je overklokovan procesor, onda je to SIGURNO. Smanji samo za malo, npr. spusti FSB i nece biti problema. A 62C i nije bas neka zlatna temperatura.

P.S. NFS Underground2 izlazi tek krajem godine.
[ arecibo @ 21.08.2004. 11:20 ] @
Heh evo sta se desava kada kliknem na Install:
'CDKey has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience.' I ne mogu da to prevazidjem?
[ SBSL @ 21.08.2004. 13:45 ] @
@Marjane - u pravu si.. "klokovao" sam preocesor malo.. Racunar mi je radio na 1.92 a sad mi radi na 1.93 ! Digao sam FSB za nekih 6-7 Mhz... Probacu da vidim da li je to.. Hvala ti puno.. Jaooo jedva cekam NFS 2 underground, osecam da ce biti pravi BOOM kad izadje..

E jos nesto, jer ima negde da skinem neke slike iz novog NFS-a, znaci ono, kao preview igrice...

PoZdRaV
[ Nabukodonosor @ 21.08.2004. 14:11 ] @
Ne, ne , ne! Nisi me razumeo. SMANJI FSB za nekoliko megaherca. Previse ti je overkolkovan procesor i zato je nestabilan sistem.
[ SBSL @ 23.08.2004. 02:10 ] @
ma razumeo sam te.. smanjio sam FSB u biosu i sad je sve OK..

PoZdRaV

p.s Mozda se samo nisam dobro izrazio...