[ svedok @ 19.08.2004. 00:01 ] @
....zanima me dali neko zna sa kojim programom mogu da pogledam sta neko radi na racunaru , ako je na internetu..... ili ako znam IP adresu....
[ SYNAPCE @ 15.09.2004. 19:06 ] @
pojma ti nemam
[ Manonegra @ 17.11.2004. 16:55 ] @
Mislim da je to bolesno..
[ Milos Stojanovic @ 17.11.2004. 17:44 ] @
Hehe. A forum u svojm nazivu ima "privatnost" :)
Teško da možeš to da uradiš tek tako. Potrebno je da se na kompjuter koji hoćeš da "špiuniraš" instalira nešto kao što je na primer Radmin. Ili to, ili da se zarazi nekim virusom, ali ovo je krajnje opasna i pre svega ilegalna operacija.
Mani se ćorava posla.
[ T.E.T.R.A.B.U.S. @ 09.12.2004. 07:11 ] @
http://www.elitesecurity.org/tema/6614
[ Hilbert @ 08.01.2005. 19:54 ] @
Mene interesira kontrola rada, ali ma mom računalu.
Da li ima kakav program koji sve snima što se kuca po tastaturi.
[ Bratstvo Jedinstvo @ 08.01.2005. 20:44 ] @
Pazi imas dosta programa koji snimaju u neku datoteku sve sto se odkuca i uradi na tvom compu. Neophodno je da instaliras taj program na toj masini i da podesis opsirnost snimanja kao i mesto i nacin skrivanja. I ako mislis to da procitas moras da na toj masini otvoris tu datoteku. Takvih programa imas koliko hoces.

Interesantan je programcic NT DameWare Utility.
Jedna od opcija ovog programa je i remotedesktop. Interesantno je to sto na toj masini koju oces da upravljas ne moras nista da instaliras. Neophodno je samo ubaciti neka 4 fajla u system32 folder. Program navodno moze da to neprimetno uradi sa bilo kog drugog racunara. Meni to nije poslo za rukom ali sam cuo da nekim ljudima jeste. Sam upad moze da bude skorz neprimetan. Moze da se stavi u stratup. Imas opcije samog posmatranja, zakljucavanja, stampanja strane tog kompa koji posmatras. Znam da to koriste na zapadu po skolama. Na taj nacin kontrolisu sta djaci rade.

Probaj sa tim
[ Milos Dedijer @ 17.01.2005. 14:07 ] @
Istu stvar koju ti hoces radi perfect keyloger kolko mi se cini snima sta si otvorio i otkucao na tastaturi.
[ H@usto® @ 31.01.2005. 22:36 ] @
@svedok
Pa ja sam kupio programcic po imenu BaspPro i to od coveka iz Smedereva. Ne znam kako se bese zove. Moze da prati sta si kucao, moze da slika desktop u *.jpg svakih 1, 2, 3, 4.... minuta, zavisno na koliko stavis, snima u HTML-u na koje sajtove si isao i u *.txt smesta sta si sve otkucao preko tastature. Takodje sam dobio i jedan mali, nazovimo to "programcic", koji mogu da posaljem nekome, i kada ga on pokrene (u pitanju je neka flash animacija), sam se instalira super nadzor, a da on i ne zna, a meni periodicno salje na mail sta on radi. Nije losa fora.
[ Milos Dedijer @ 31.01.2005. 23:21 ] @
Koliko si dao za to???
[ T.E.T.R.A.B.U.S. @ 31.01.2005. 23:57 ] @
Filipe da li ibi ti bio problem da postujes tu "animaciju" negde,
dobro bi mi dosao taj programcic
mozes je poslati i meni (ali zipovanu)
[ MAD-CROATIA @ 04.02.2005. 12:49 ] @
okanite se trojanaca.

citat:
"Takodje sam dobio i jedan mali, nazovimo to "programcic", koji mogu da posaljem nekome, i kada ga on pokrene (u pitanju je neka flash animacija), sam se instalira super nadzor, a da on i ne zna, a meni periodicno salje na mail sta on radi. Nije losa fora."

kraj citata


ali ako ste znatizeljni i zelite ih koristiti u svojoj vlastitoj mrezi u svrhe administriranja svojih racunala u lan-u i u nikakve druge pogledajte

http://www.smart-hack.com/main.php

[ ina1 @ 12.02.2005. 20:06 ] @
ja sam imala neki program Xpspy i sve zivo je biljezio sta sam radila...ali mislim da je bio i prozor za viruse tako da sam ga se rjesila...ali jedva....zavuko se svugdje i drago mi je da ga nemam vise
[ nicr @ 22.02.2005. 00:59 ] @
EEEE,bas mi godra zbog cure!!!

pozdraw
[ H@usto® @ 27.02.2005. 23:33 ] @
Citat:
[Ded4]: Koliko si dao za to???


Oko 10 evra i neki cent vise.

I nemojte me zvati Filipe, kada to ovde nisam!
[ Milos Dedijer @ 28.02.2005. 14:48 ] @
Sto je mnogo mnogo je...
[ Ivo29 @ 22.07.2005. 11:56 ] @
Da li to uredno fercera i ako jeste kako da se nabavi?

Pozdrav
[ kuza @ 02.09.2005. 01:32 ] @
Ako vec zelis nekom da zalazis u privatnost...sto ti ne savetujem (mada i ja to radim jer inace ne bih znao da ti odgovorim:))
Pronadjes programe kao sto su spector pro....taj program snima sve sto se pokrene na racunaru od kucanja texta do instaliranje programa...a uz to mozes da ga instaliras u stealth modu znaci da taj neko ciji je racunar ne moze uopste da ga provali a ti bezbedno da spijuniras njegov racunar...druga solucija po meni zanimljivija je spector eblaster sa ti isto snimas sve sa racunara samo sto umesto da na tom kompu citas logs ti stize na mail tako da od kuce mozes da pregledas npr. sta tvoji radnici rade na racunaru(mada mozes da spijuniras i devojku):)))
Ovi programi se vrlo lako instaliraju i koriste tako da cak i ako ne znas nesto mnogo oko racunara mozes ih koristiti bez problema...
[ Ivo29 @ 05.09.2005. 13:09 ] @
Zanima me gdje se moze naci ovaj spector eblaster, po mogucnosti sa crackom?

Hvala na odgovoru
[ FRANCE@ @ 11.10.2005. 12:27 ] @
filip Daj objasni taj program tu flash animaciju ... mucim se da to napravim i uradim ali ne uspevam.
[ jabukavasa @ 11.11.2005. 23:13 ] @
ama bre ljudi cemu sve to????
to je krajnje bolesno!!!!
[ nuCleaR_sWap @ 04.01.2008. 21:25 ] @
LOOOOOOOL, ja mislim da ovu temu nisu gledali neki iskusniji ljudi.... to sto je taj decko (Filip) kupio, je obican KeyLoger. i to moze svako imati za dzaba, i plus uputstvo kako se sa njim radi i kako ga podesiti!
Program se zove Ardamax Keyloger! i nije los za provaljivanje MSN sifri, pracenje email poruka(neke ribe) itd........ ako hocete evo vam link pa skinite(postovao sam ga za vas "1337 hakere")
http://rapidshare.com/files/81287817/ardamax_keyloger.rar
[ alagor2000 @ 04.01.2008. 21:39 ] @
j���h���鮈+jjk�6��;�zF��*�֜�(޶�#jv�
[ dava @ 12.02.2008. 14:57 ] @
Dajte ljudi to su vam sve trivijalne stvari. Av programi ga prepoznaju kao trojanca sto i jeste, a samim tim dobar nije.
[ mishkom @ 17.02.2008. 15:29 ] @
Citat:
kuza: Ako vec zelis nekom da zalazis u privatnost...sto ti ne savetujem (mada i ja to radim jer inace ne bih znao da ti odgovorim:))
Pronadjes programe kao sto su spector pro....taj program snima sve sto se pokrene na racunaru od kucanja texta do instaliranje programa...a uz to mozes da ga instaliras u stealth modu znaci da taj neko ciji je racunar ne moze uopste da ga provali a ti bezbedno da spijuniras njegov racunar...druga solucija po meni zanimljivija je spector eblaster sa ti isto snimas sve sa racunara samo sto umesto da na tom kompu citas logs ti stize na mail tako da od kuce mozes da pregledas npr. sta tvoji radnici rade na racunaru(mada mozes da spijuniras i devojku):)))
Ovi programi se vrlo lako instaliraju i koriste tako da cak i ako ne znas nesto mnogo oko racunara mozes ih koristiti bez problema...


Na koju foru ne moze da se porvali sta neko radi? Mislim ako se vec instalira program, mora da postoji nacin da se na racunaru vidi isti. . .

Moze li neko objasnjenje ili jos bolje postavi ovaj program na rapid:), pa da se igramo malo u kucnoj radinosti;)


Inace znam devojkinu msn sifru, ali mi treba nesto drugo:P
[ mishkom @ 20.02.2008. 13:43 ] @
Program sam instalirao na svoj racunar radi provere, i testa istog, ok radi, nod32ga ne prepoznaje, ali zato Ad-aware da!, kao kritican objekat. . .

i molio bi nuCleaR_sWap-a da postavi key loger ponovo, posto mi je ostalo 6dana da isteka, mora se registrovati, a u keylogeru koji je uz program postoji samo kod, koje je ime?[registracion name?] to mi treba da bi program nesmetano i neprimetno radio. . .
[ nikola0007 @ 27.03.2010. 10:25 ] @
dali neko zna na kom jeziku je napisan ardamax kiloger?jel u c++ ili vizual basic?

zelim da doznam kako je napravjen pa me interesira koji program da trazim ...

koristio sam ga kako sto je rekao i mishkom prepoznaje ga ad-aware samo zato sto ima mogucnost da salje na email...ja planiram da izbrisem tu opciju i da ga sastavim tako da nece imati viruse i radi ce savrseno samo sto mora da sednes na taj kom za da procitas log

jel neko zna na kom jeziku je napisan?