[ ambimoustrous @ 22.02.2002. 18:52 ] @
Radi se, naravno, za one koji ne znaju o okruglom stolu na temu "Kako koristimo IT i Internet" na Novosadskom sajmu medija.

Sve je bilo, manje-više, prema poznatom šablonu: velika obećavanja, grandiozni planovi a kad se pogleda stvarna situacija vidimo da svakog dana sve manje i manje napredujemo.. Po svemu sudeći monopol ostaje do 2005. :(

Jedan učesnik se ipak izdvaja iz opšteg sivila:
Simo Ivaneža, predsednik udruzenja jugoslovenskih provajdera
održao je prezentaciju koju ćemo svi dugo pamtiti.. Bio je oštar, krajnje kritičan i veoma energičan. Izgleda da se radi o pravom čoveku na pravom mestu.
Možda ne bi bilo loše ako neko uspe da nabavi snimak njegovog nastupa, jer verujte mi: svi vi koji niste bili tamo, to jednostavno morate da vidite i čujete.
Toliko od mene, eventualno da se jave i drugi sa svojim ličnim utiscima.
[ UroS @ 22.02.2002. 19:04 ] @
no comment
[ torbica @ 23.02.2002. 01:27 ] @
Citat:
ambimoustrous:
Radi se, naravno, za one koji ne znaju o okruglom stolu na temu "Kako koristimo IT i Internet" na Novosadskom sajmu medija.

Sve je bilo, manje-više, prema poznatom šablonu: velika obećavanja, grandiozni planovi a kad se pogleda stvarna situacija vidimo da svakog dana sve manje i manje napredujemo.. Po svemu sudeći monopol ostaje do 2005.

Jedan učesnik se ipak izdvaja iz opšteg sivila:
Simo Ivaneža, predsednik udruzenja jugoslovenskih provajdera
održao je prezentaciju koju ćemo svi dugo pamtiti.. Bio je oštar, krajnje kritičan i veoma energičan. Izgleda da se radi o pravom čoveku na pravom mestu.
Možda ne bi bilo loše ako neko uspe da nabavi snimak njegovog nastupa, jer verujte mi: svi vi koji niste bili tamo, to jednostavno morate da vidite i čujete.
Toliko od mene, eventualno da se jave i drugi sa svojim ličnim utiscima.

dodji ponekad u Beograd na tribine
[ CorpseEater @ 23.02.2002. 02:17 ] @
Ajde nabavi taj video/audio snimak pa postavi negde zanima me (i verovatno ostale koji nisu bili tamo) !
[ ambimoustrous @ 25.02.2002. 13:13 ] @
Citat:
CorpseEater:
Ajde nabavi taj video/audio snimak pa postavi negde zanima me (i verovatno ostale koji nisu bili tamo) !

Nažalost, ja ga nemam ali sam se nadao da će neko od 2500 članova ovog foruma već biti u mogućnosti da nam izađe u susret..
[ ambimoustrous @ 25.02.2002. 13:15 ] @
Citat:
torbica:
dodji ponekad u Beograd na tribine

Kakve su tamo tribine? Vatrene?