[ Lazarevac @ 20.08.2004. 12:20 ] @
Znaci ovako imam c60 i evo sta sam radio
vratio software na sw23 pomocu PX5AMD Java aplikacije sam patchovao bootcore i onda stavio sw 25 lg 06.Posle cackanja po freii v klay vise nece ni jedan od ta dva programa da mi prepozna telefon.Freia kaze boot file not accepted sta god pokusam da uradim a v klay kaze hardware error u nuts.bin fajlu
Takodje sa win swupom ne mogu da upisem stari flash sw 23 da bi opet patchovao bootcore.
L
Kako da ponovo patchujem boot core, tj da li postoji PX5AMD Java aplikacija za verziju sw 25, i da li mogu da uradim ovo bez test pointa?
[ pelesta @ 20.08.2004. 21:18 ] @
Vrati ga na v20,PX5AMD ne ide na v25
[ Jona @ 24.08.2004. 08:48 ] @
Evo šta sam ja uradio da bi otključao telekomov c60:
Vratio sam sw na verziju 23.
Prvi korak ti je bio dobar, (px5amd).
Onda sam u freji izabrao opciju bootcore bug i upisao goodc60bootcore.fls
Tek sada je bootcore pečovan.
Izabrao sam u freji opciju patched bootcore.
Onda ide unlock with original EMEI i voila: telefon je otključan.
Nakon toga sam podigao sw na verziju 26.

goodc60bootcore.fls možeš da nađeš na http://forum.gsmhosting.com/vbb/search.php?searchid=998991
samo treba da se registruješ pre toga.
Inače fajl je u obliku goodc60bootcore.ace.txt i nakon skidanja treba da izbrišeš ekstenziju .txt i raspakuješ ga.
Javi kako je prošlo :)
P.S. Evo ti bootcore da se ne maltretiraš sa traženjem (tj. sad sam video da mogu da zakačim atačment ;)
[ Lazarevac @ 25.08.2004. 10:51 ] @
Hvala lepo vama obojici ali niste me razumeli, ja NEMAM komunikaciju fona sa bilo kojim programom preko kompa zbog patchovanog boot cora, tacnije detektuje ga svaki ali kaza nesipravan boot fajl...


Citat:
pelesta: Vrati ga na v20,PX5AMD ne ide na v25


vratio bi ga da moze da ga detektuje wunswup ili bilo koji program, znam da ne ide na sw 25

goodc60bootcore.fls sam imao ali pri pokusaju u freii da ga upisem uvek kaze los boot fajl.

U svakom slucaju hvala, izgleda da mi nema pomoci sem testpointa
[ pelesta @ 25.08.2004. 23:18 ] @
Neznam dali ces vjerovati,a nemam razloga da lazem,nekidan mi je u firmu stiglo 25 komada i na svim mi je ispisivao greska sa boot corom.Ostavim ih sa strane i sutra ponovo krenem sa swupom i gle cuda,odradise bez problema v20.Sada mi je najgore sto sada ne znam zasto je to tako ispalo.