[ bukovski @ 21.08.2004. 15:12 ] @
kako mogu da saznam ime i prezime onoga ko mi salje email. ako je moguce i neke dodatne podatke veoma mi je bitno. Za domace provajdere nisam sigurandali uopste moze a za yahoo i hotmail sam cuo da moze kako? pomagajte zaista mi je bitno.
[ borstale @ 21.08.2004. 15:25 ] @
replay, pa ga pitaj kako se zove!
[ `and @ 21.08.2004. 15:47 ] @
Aha moze ... hakni mail server i to je to ... ili probaj malo social hack ... posalji neki lazni mail ( sendmail tutorial ) u kome se traze licni podaci ...
[ bukovski @ 22.08.2004. 00:48 ] @
ako nije problem jel moze malo detaljnije poso mi saista treba a nemogu da pitam direktno tj mogu ali kako da znam da me ne laze. konkretno me zanima dali je vlasnik maila zensko ili musko i odakle je
[ Bojan Basic @ 22.08.2004. 01:14 ] @
Čekaj, ljudi ti lepo rekoše da ne pitaš direktno nego sklepaš neki mail tipa "dobar dan, ovde Vaš provajder, nešto nam se sje*ala baza pa smo izgubili podatke o korisnicima i molimo Vas da nam dostavite Vaše ime, prezime, adresu, pol, bračno stanje, broj socijalnog osiguranja i kreditne kartice, i po mogućnosti jednu sliku pod tušem ako ste ženskog pola" ili nešto slično tome, ne sumnjam ja da si ti maštovit.

[Ovu poruku je menjao Bojan Basic dana 22.08.2004. u 04:28 GMT]
[ `and @ 22.08.2004. 01:36 ] @


http://www.google.com/search?q...amp;hl=en&lr=&ie=UTF-8
[ m4rk0 @ 27.08.2004. 12:00 ] @
Bojane ne primaju se svi ljudi na istu foru.Slichnu foru sam i ja koristio kad sam hteo da upecam neku trebu (i jos plavushu) za njene podatke,ali fora nije proshla.
[ Bojan Basic @ 27.08.2004. 12:39 ] @
Nisam ja ni rekao da se svi primaju, neka pokuša tako pa ako uspe onda neka bude srećan a ako ne uspe neka sedne i plače pošto drugačije verovatno neće nikako uspeti da sazna.
[ Stefano @ 12.11.2004. 17:23 ] @
Pa momci ti navode ono sto bih ti i ja rekao.
Ni na Yahoo ni na Hotmail nalozima kada otvaras acount nisi obavezan da napises tacno ime i prezime.Neznam ko recimo to radi,ja ne,lupio sam gluposti...

Dakle ime i prezime mozes saznati samo na nacine koji su ti ovde navedeni,ali ipak gledaj realno,da li bi ti da dobijes mail sa sadrzinom recimo,odgovorio i to sa pravim podacima:
Citat:
Cestitamo,vi zaista imate mnogo srece,dobili ste "xxxx" da biste preuzeli nagradu popunite sledeca polja:
Ime i prezime*:
JMBG*:
Adresa*:
Br.telefona*:
Afiniteti:
Zanimanje:
*ova polja obavezno popuniti,iskljucivo istiniti podaci ce uci u razmatranje


Dakle probaj,pa vidi Yahoo,Hotmail,nisu vidoviti pa da mogu da otkriju tacan identitet korisnika
[ jenkivalera @ 09.01.2010. 00:29 ] @
ja imam imam slican problem. Znam samo da se pojavljuje ona pozdravna poruka HI,..... ne znam ni user id ni pasword. A sumnjam na svasta. Da li neko zna kako da na osnovu tog nadimka provalim i procitam mejlove. U pitanju je opstanak, sto bo rekao Sekspir be or not to be. Ako neko zna i zeli da mi pomogne neka mi pise.
Hvala unapred svim dobrim dushama.