[ trojan @ 21.08.2004. 15:37 ] @
Ma nesto me zeza, skinem eagle program i setup pokrenem i nista...
usput budi receno ne mogu ni msconfig iz starta pokrenuti inace je sa pc-om sve u redu
[ SASA M. @ 28.08.2004. 16:33 ] @
Zvuci kao da si skinuo instalaciju za linux. Druga opcija je da ti je ta arhiva neispravna.
[ trojan @ 17.09.2004. 18:52 ] @
Hvala!
Je slucajno je skinuh za linux!
Nego moze mi ko reci gdje da nabavim lybraries za elko kondenzatore?
Ili mozda ih ima u bibliotekama ali ne mogu ih naci
[ SASA M. @ 18.09.2004. 05:31 ] @
Generalno, kondenzatori su u rcl biblioteci. Na njihovom sajt-u imas biblioteke od jos nekoliko proizvodjaca. Skini i to, nesto ce ti se poklopiti. Na kraju krajeva, mozes i sam da ih napravis.
[ mmladenovic @ 19.09.2004. 13:01 ] @
Pozdrav svima
Imam jedno pitanje,do sada sam radio sa Eagle 4.03 i bio sam vrlo zadovoljan sa njim.Medjutim skinuo sam verziju 4.11 i ona radi dobro ali ne mogu da u njoj otvorim radove iz verzije 4.03.Prijavljuve neku glupu gresku.Ima li neko ideju sta je u pitanju?
[ SASA M. @ 19.09.2004. 13:26 ] @
Nisi napisao koju gresku ti prijavljuje, verovatno si koristio krekovanu verziju. Nisam siguran, ali je jedino resenje da probas da eksportujes predthodne radove i da onda probas da ih ponovo uneses u noviju verziju. Ako nisu obimni, mozes najednostavnije da eksportujes kao jpg i onda uradis ponovo. U principu trebao bi da eksportujes kao net listu, ali meni to nije radilo.
[ trojan @ 24.09.2004. 08:13 ] @
Help!!
Ma sad sve radi super, cak sam i printanu plocicu napravio!
Sad radim nesto kompliciranije, pa zna li neko kako ide sa sabirnicom ili vam busom, muci me net dojeljivanje kako dajem imena i kako spajam zeljene pinove?
Help u eaglu ionako ne kuzim!!

Hvala!!