[ smjesko @ 22.08.2004. 22:28 ] @
Ehh moji prijatelji opet ja :) imam jedno pitanje kako da napravim instalacijsku proceduru u onom borlandovom install shield-u, napravio sam ja instalaciju i sve radi odlicno a sada bi samo zelio da uz tu instalaciju(kopiranje u folder) pokrene jos 2 exe fila, kako to ide?
[ reiser @ 23.08.2004. 00:09 ] @
Bolje uzmi INNOSetup i sa njim napravi instalaciju... Nemam nista protiv InstallShield-a, ali mislim da je INNOSetup bolji.

poz
[ Crazy Mix @ 26.08.2004. 09:36 ] @
Ja sam sada nabavio Multi install, podrzava skinove i nije los, koliko mi se cini, ali bre najbolje je nabaviti neku ZIP komponentu, i sam napraviti instalacijsku proceduru za svoj program.
Jes' da se mora malo bolje poznavati.... pa nista se ne treba poznavati bolje od registry-ja, i to je to...

E, da kad smo vec kod instalacija, da li neko zna kako instalirati FONT u system. Ja znam da instaliram font u runtime moje aplikacije, ali hocu u system...?
[ neuromancer @ 26.08.2004. 12:52 ] @
@smjesko

Ne mozes da pokrenes bilo kakav .exe file sa install shield-om koji dobijas uz delphi tako da ti je najbolje da se okrenes nekom drugom free programu za pravljenje instalacija

inno setup, gore predlozeni, nije los, probao sam i zadovoljan sam jer daje prilocno odresene ruke...
poz