[ Tech @ 23.08.2004. 13:04 ] @
Pozdrav svima!

Da li neko ima ovakav problem. Pojavio pre dva dana posle onog olujnog vremena koje je haralo po Vojvodini, Beogradu i sire.
Telefon je Motorola V525, bio je potpuno podesen, i sve je radilo lepo i bez problema. Sada kada pokusam konekciju, ne uspeva da se konektuje, i ispise na primer da je server nedostupan. GPRS indikator pokazuje "razmenu pdataka", to jest pokusaje u toku, ali nema rezultata.
Da li je to problem sa Mobtelom, ili je u pitanju telefon? Napominjem da je sve odlicno radilo!
[ Dejan Krstic @ 23.08.2004. 14:51 ] @
Da li si posle toga iskljucio pa ukljucio telefon i probao ponovo?

Da li si u medjuvremenu ostao bez kredita pa ponovo dopunio isti?

Da li imas manje od 20 dinara kredita?

Da li jos neko u tvojoj okolini ima isti problem?
[ Tech @ 24.08.2004. 10:39 ] @
Dejane hvala na trudu!

Uspeo sam da resim "problem".

Nisam iskljucivao telefon. Resim da nazovem korisnicki servis, i operater mi postavi isto pitanje. Posavetovao me je da pokusam. Ucinio sam tako, i pri novom pokusaju, sve je radilo kao i ranije. Interesantno. Nije mi pala napamet tako prosta operacija, ali eto izgleda da je i "mobilnima" potreban ponekad "restart".
[ VladeM @ 06.09.2004. 20:53 ] @
Ne ponekad, nego počesto, bar mom tel. Nok7210. Svaki drugi pokusaj povezivanja na GPRS je problematican, al posle reseta sve lepo proradi.(samo se sekiram da mi se ne pokvari ono on-of dugmence)