[ Deda_Mraz @ 23.08.2004. 21:10 ] @
E ovako kada pokusam da pristupim krstarici preko mIRC-a, jer idem na net preko mobtelovog GPRS-a, nece da me poveze i izbaci mi sledece obaveštenje...

-hub.krstarica.com- *** You are permanently banned from hub.krstarica.com (Besplatni servis koji biva zloupotrebljavan. Nazalost, moracete da se povezete preko http://www.krstarica.com ili koristite svoj pravi internet nalog)

Da li postoji neka fora, neki program kojim se ovo može rešiti.....




P.S. a neću da idem preko sajta na chat...


POZDRAV
[ LaMpiR @ 24.08.2004. 10:21 ] @
Kontaktiraj ih preko sajta. TO je do servera, posto kod nas u r.s kad je bio gprs free onda svi koji su isli na chat su imali skoro istu IP a neki istu, tao da te mozda gleda kao klona...
[ `and @ 24.08.2004. 14:46 ] @
Nop , na krstaricu ne mozes direktno preko GPRS ali zato mozes preko necijeg shella ...
[ Slobodan Milivojevic @ 24.08.2004. 14:57 ] @
evo sta meni kaze sa Mobtel GPRS-a

Code:
--- Looking up irc.krstarica.com..
--- Connecting to ev1s-207-44-202-122.ev1servers.net (207.44.202.122) port 6667..
--- Connected. Now logging in..
--- *** Looking up your hostname...
--- *** Checking ident...
--- *** Found your hostname
--- *** No ident response; username prefixed with ~
--- poglavica :Erroneous Nickname: Promeni nick.
--- Closing Link: [217.65.194.3] (Ping timeout)
--- Disconnected (Remote host closed socket).


a kad promenim nick:
Code:
--- Looking up irc.krstarica.com..
--- Connecting to ev1s-207-44-202-121.ev1servers.net (207.44.202.121) port 6667..
--- Connected. Now logging in..
--- *** Looking up your hostname...
--- *** Found your hostname (cached)
--- *** Checking ident...
--- *** No ident response; username prefixed with ~
--- *** You are permanently banned from hub.krstarica.com (Besplatni servis koji biva zloupotrebljavan. Nazalost, moracete da se povezete preko http://www.krstarica.com ili koristite svoj pravi internet nalog)
--- Closing Link: blabla[nat194003.mobtel.com] (User is permanently banned (Besplatni servis koji biva zloupotrebljavan. Nazalost, moracete da se povezete preko http://www.krstarica.com ili koristite svoj pravi internet nalog))
--- Disconnected (Remote host closed socket).


ccc, zasto bi ovo radili???, al ko ih ....
[ Ni ten ichi ryu @ 24.08.2004. 19:50 ] @
zar nije logično?
koliko korisnika mobtela zapravo ode u mobtel, i da im svoje ime i adresu?
rešenje je non-public proksi ili neki baunser.
[ LaMpiR @ 24.08.2004. 22:12 ] @
ove nove gluposti sa krstaricom su skroz bezveze. Kontaktiraj ih preko sajta...
[ Deda_Mraz @ 25.08.2004. 00:11 ] @
Hvala svima koji su odgovorili na moje pitanje

Pokušaću da ih kontaktiram preko sajta, a ako to ne pomogne....
[ LaMpiR @ 25.08.2004. 00:19 ] @
ma nema na cemu. Mislim da je ce ti pomoci... AKo bude bilo daljnih problem pitaj. A probaj mozda neki IRC proxy
[ Deda_Mraz @ 25.08.2004. 15:16 ] @
OK ! Poslao sam im mejl sinoc ali jos mi nisu odgovorili....

Pokusao sam sa IRC proxy ali ne paše...
[ LaMpiR @ 25.08.2004. 16:15 ] @
Treba im malo dana. I ja sam ceko
[ Deda_Mraz @ 28.08.2004. 18:27 ] @
Evo konačno rešenja za pristup Krstarici preko mIRC-a, preko Mobtelovog gprs-a :
Idite na www.krstarica.com i tamo ćete naći kontakt mejl sa webmasterom krstarice, njemu pošaljite da hocete da pristupate krstarici preko GPRS-a i oni ce vam za nekoliko (u mom slucaju za 3) dana, poslati na koji nacin da se povezete preko Mobtelovog gprs-a, ja ne vredi da vam kažem, jer je za svakoga posebno, i za svakoga se kreira sopstveni nalog!

Toliko od mene

POZ SVIMA
[ LaMpiR @ 29.08.2004. 11:38 ] @
To je stvarno glupo od njih...
[ Deda_Mraz @ 29.08.2004. 13:38 ] @
Pa šta da se radi, izgleda da im je to jedini nacin, da kontrolisu ko im sve dolazi na chat... Pošto kako kazu, imali su mnogo napada bas sa gprs-a a posto je svima ista IP na gprs-u onda su morali to da ukinu...i sada daju po potrebi.