[ ukinet @ 25.08.2004. 23:49 ] @
Ajde ljudi neka mi neko kaze nesto o dvd rezacu Plextor px 708a ,da li vredi trositi pare na njega,ili ako neko zna necija iskustva sa njim.
[ stsung @ 28.08.2004. 01:30 ] @
Pozd.
Prema svim informacijama koje mozhesh izguglati, Plextor 708A bi trebao da bude odlichan uredjaj. U mane se ubrajaju samo sitnice poput nepodrzhavanja DVD-RAM formata i napomene da ne rezhe DL diskove. E sad, ja sam imao dotichan uredjaj i po svemu sudeci naishao na loshu seriju (nabavio sam bio 2 komada) poshto sam sa njima imao takav haos da je to bilo strashno :) Jednom se recimo firmware zakucavao tako da jedino gashenje/paljenje rachunara (ne restart) mozhe da pomogne, drugi narezhe disk pa ne mozhe posle toga da prochita, a prvi iste te medije rezhe bez problema .... naravno firmware update nije pomogao tako da je jedini zakljuchak da neshto nije valjalo sa samim uredjajima. Ko shto sam vec u jednoj temi rekao, nije zlato sve shto sija, pa i Plextor kao i sve drugo mozhe da ima svoj "bad day" i da podbaci. Na tebi je da odluchish da li je vredno para ... mislim da je 712A dosta bolji model al nemoj me drzhati za rech poshto ga nisam nikada probao. Mnogi ovde hvale Pioneer, no nisam nikada ni njega probao - lichno sada imam LG GSA-4120B i ja sam zadovoljan.
Svako dobro.