[ dr_ginekolog @ 28.08.2004. 13:55 ] @
Desava mi se da kad pokrenem paint ili npr power point da kad nesto radim i kad treba izaci iz prozora pojavi se ona poruka dali zelim sacuvati document ali kod mene iskoci samo taj prozorcici i samo neki upitnici i crtice i ispd mogu kliknut na cancel ili ok.
Ne znam u cemu je problem,ovo se ne dogadja samo kod worda i exela kod ostalih aplikacija se desava
molim pomoc
hvala
[ dr_ginekolog @ 01.09.2004. 12:16 ] @
Imal ko da zna kako se ovo popravi??????????????????'
[ dr_ginekolog @ 02.09.2004. 20:41 ] @
Ja jos uvijek imam problem imal ko da zna ovo rijesit????????????????
[ BytEfLUSh @ 02.09.2004. 21:05 ] @
Ajde još jednom, malo bolje opiši problem. Ne kontam kakve veze MS Paint ima sa Office-om - ukratko, ništa mi nije jasno šta si hteo reći.

Ništa lično, ali obrati malo pažnju na to da rečenice ne budu predugačke i da svaka ima smisla... Barem ako želiš da ti neko pomogne...
[ adenis @ 03.09.2004. 23:22 ] @
ma i meni se isto desava. dakle u paint kada trebas dobiti prozorcic na kojem bi trebalo pisati da li zelite da sacuvate vas file: yes, no ,cancel

pojave se samo neki hijeroglifi. ali meni to ne smeta, ispocetka me malo nerviralo ali sam se navikao. i nije ti to neki problem, ne opterecuj se sitnicama. bitno je da sve radi normalo.
[ dimitt @ 08.09.2004. 22:51 ] @
Za pocetak, proveri kakvo ti je podersavanje jezika u Regional settings (hrvatski, bosnjacki, srpski ili maternji), mozda su ti u conflictu imput language i OS.
:-)
[ dr_ginekolog @ 09.09.2004. 21:19 ] @
Mozel pojasnjenje kako se to odradi i gdje se to nadje za jezike
hvala!!
[ adenis @ 10.09.2004. 08:40 ] @
ne radi se o tome ovdje. nije do regional setinngsa jer je kod mene podeseno sve kako treba a i dalje se pojavljuje ista greska. inace mozes provjeriti podesavanja ovdje:

start, settings, control panel, regional options, pa general.

a ovako je kod mene:

treba da je central europe -->default
a location --> croatian
[ dr_ginekolog @ 14.09.2004. 20:39 ] @
Nece pokusao sam to i ne ide sve je ok u regional setingu sta dalje imal neko drugi prijedlog???
[ byM4k5 @ 16.09.2004. 01:15 ] @
Mozda ti nedostaje neki font.