[ weB_KiLeR @ 26.02.2002. 12:17 ] @
Ovako instalirao sam mandrake8.0 na VMWare-ovu virtualnu masinu instalacija je prosla ok i sve sam lepo podesio i instalirao ali ja ne mogu da ga startujem kad ubacim boot disketu on digne instalaciju a ne LILO jel prob u tome sto sam nesto sjebo kod instalacije pa da instaliram ponovo ili treba to nekako drugacije da se dize...
[ weB_KiLeR @ 27.02.2002. 14:54 ] @
Hmm provalio sam i zasto ja sam se zezno pa sam na disketu stavljao image koji sluzi za bootovanje instalacije nije ni vazno...
Instalirao sam ga na disk i radi sve lepo uglavnom ne mora se dizati sa diskete nego se lilo sam dize pri startovanju sredio sam sve samo ne znam zasto tako isto ne radi na vmware-u???
Eh da cuo sam da moze da se osposobi da radi ovaj moj rockwell-ov modem pod linux-om i ako je to winmodem mada ja ne verujem ali ako je moguce...

I jos nesto kako da namestim da mi sliku razvuce preko celog ekrana posto na monitoru nemam onaj meni za podesavanje slike...bdw imam philipsov briliance 105 monitor koji je bio najbolji kad sam ga uzimao...
Sve u svemu ako neko zna kako to da odradim posto sam u xp-u to odradio tako sto sam refresh rate stavio 85hz-a ako tako nesto moze i u mandrake8.0...