[ anon7994 @ 29.08.2004. 13:27 ] @
Bas sam se iznenadio pre neki dan kad sam prolazeci pored ekspoziture Delta banke u Knez Mihailovoj ulici, primetio da pored jednog bankomata, stoji nista drugo, nego jos jedan bankomat!

Naravno, ovo je sasvim normalna stvar u razvijenijim zemljama (po koriscenju platnih kartica), da postoji vise bankomata u okviru jedne ekspoziture, ali eto, to je prvi put kod nas da se to desava. Verovatno su procenili da je povecan obim koriscenja bankomata na toj lokaciji, i da to opravdava i ovaj drugi.


[ McKracken @ 29.08.2004. 15:55 ] @
Kad su Bankomati koje postavlja Delta u pitanju, mislim da im je bolje da prvo nameste da svi rade kako treba jer im sevrlo cesto desava da odbijaju transakcije :(
[ Walker @ 03.11.2004. 18:46 ] @
Citat:
McKracken: Kad su Bankomati koje postavlja Delta u pitanju, mislim da im je bolje da prvo nameste da svi rade kako treba jer im sevrlo cesto desava da odbijaju transakcije :(

A ja mislio da samnom neshto nije u redu.Rekoh da mi nisu slucajno dali neispravnu karticu
[ Tyler Durden @ 19.02.2005. 09:12 ] @
Ja nikad nisam imao slicnih problema. Ni sa njihovim karticama, ni sa karticom postanske stedionice koju ponekad koristim na deltinim bankomatima. Zanima me samo koliki procenat oni uzimaju na transakcije sa drugim bankama jer sam primjetio da su na proslo podizanje para sa PS karticom uzeli 99 dinara provizije, a ja sam podigao 5000 dinara. Jel to fiksno ili zavisi od visini podignutih para?
[ valeksic @ 19.02.2005. 22:21 ] @
Proviziju pri podizanju gotovine sa bankomata određuje banka koja izdaje karticu. U tvom slučaju:

1.3.2. Isplata gotovine po platnim karticama:

1. na bankomatima Poštanske štedionice a.d. i šalterima PŠ i JP PTT saobraćaja "Srbija" za kartice izdanja Poštanske štedionice a.d. - Bez naknade

2. isplata gotovine po Yuba kartici Poštanske štedionice a.d., na šalterima drugih banaka - 3% od iznosa

3. isplata gotovine po Dina Card i Post Card čekovnoj kartici cobranded sa Dina Card:
- na bankomatima drugih banaka članica sistema
- na šalterima drugih banaka članica sistema - 2% od iznosa, a min. 30,00 din.