[ snipa @ 31.08.2004. 00:06 ] @
Pozdrav,
molim vas da ocenite http://www.holliday.co.yu
sajt je radjen za jednu turisticku agenciju iz Kos.Mitrovice, ali sve mi se cini da nesto nedostaje pa bi vas zamolio da ga ocenite i predlozite jos nesto.
Za sada je u planu detaljniji opis svih domacih destinacija pojedinacno, ali to nije do mene, agencija prikuplja detaljnije podatke.
News ticker se bash ne snalazi u Operi i NN , pa bih predlozio IE za sada ..

pozdrav

[ cicika @ 31.08.2004. 00:32 ] @
Iz perspektive jednog obicnog korisnika interneta, vrlo lepo izgleda i ne znam zasto mislis da nesto fali (osim one beline sa desne strane).
Koristim Mozillu Forefox i sve radi i izgleda dobro.
[ jablan @ 31.08.2004. 13:39 ] @
Prilično lep dizajn, i da je maznuto bilo bi opravdano.

Fale ti alt tekstovi na slikama sa tekstom (kopaonik, jahorina itd). Slike/tekstovi ispod (hotel taj i taj, apartmani ti i ti) liče na linkove, a nisu.

Domaća slova se koriste prilično nekonzistentno (negde ih ima, negde ih nema).

Ako ne planiraš da imaš išta u onom desnom delu, možda bi trebalo da skratiš onaj plavi deo gore tamo gde ti se završava tekst, ovako izgleda kao da fali nešto u desnom delu.

Čudo tim gazdama niko nije rekao da se holiday piše sa jedim L. Ovako mnogo neprofesionalno izgleda (vuče na one kineske kopije patika abidas, neki i sl.)
[ mordor @ 31.08.2004. 15:36 ] @
previse mi je hladan dizajn... probaj malo toplih boja
[ Radovan__III @ 03.09.2004. 23:20 ] @
po meni izgleda poprilicno lepo i elegantno
[ Slobodan Milivojevic @ 04.09.2004. 16:50 ] @
Lepo smišljeno, ali da nema onih palmi gore, pomislio bi da nude samo zimovanje, jer je sve u nekim plavo-belim tonovima koji podsećaju na sneg.
[ snipa @ 05.09.2004. 15:45 ] @
Citat:
Čudo tim gazdama niko nije rekao da se holiday piše sa jedim L. Ovako mnogo neprofesionalno izgleda (vuče na one kineske kopije patika abidas, neki i sl.)


sta da ti kazem, tako je registrovana firma.



Citat:
Slobodan Milivojevic: Lepo smišljeno, ali da nema onih palmi gore, pomislio bi da nude samo zimovanje, jer je sve u nekim plavo-belim tonovima koji podsećaju na sneg.
Citat:
mordor: previse mi je hladan dizajn... probaj malo toplih boja


hvala, probacu!
[ jablan @ 06.09.2004. 08:54 ] @
E da, što se boja tiče, imam jedan predlog:
S obzirom da je u pitanju sajt za turističku agenciju, napravi dva dizajna (praktično samo dve kolor šeme): zimsku i letnju, tj jednu sa toplim, jednu sa hladnim kombinacijama.

Što se mene tiče, baš je ok da letnja verzija bude "hladna", a zimska "topla", bar mi je tako logično.

P.S. Naravno, naplati.