[ alien85 @ 03.09.2004. 14:39 ] @
moze li mi neko detaljno objasniti nacin kupovine i prodaje preko Ebay-a?
I da li ja koji zivim u RS mogu legalno nesto prodati ili kupiti...



unapred zahvalan.
[ drdrksa @ 03.09.2004. 18:12 ] @
1. Pronadji na www.google.com, ima mnogo tekstova i uputstava o tome ...
2. Tesko ...
[ roli @ 05.09.2004. 09:50 ] @
Zemljak..pogledaj malo ovdje na ovom forumu ja sam nesto objasnjavao pa kad procitas ako ti nije sta jasno pitaj na PP rado cu ti reci.....ja sad bukvalno zivim od zaEBAYcije na ebay....moze se raditi i odozdo ali moras imati logistiku na zapadu!!

Pozdrav!!
/mrdja
[ djela @ 08.09.2004. 20:27 ] @
ROLI Care,

Haj kazi ako ti nije problem dali vishe prdajesh (nego kupujesh) na ebay-u, posto sam procitao ovde na ES, da neki ljudi imaju problema kad salju paket iz Srbije za inostranstvo. To je to pozdrav!
[ roli @ 10.09.2004. 21:15 ] @
Pravo da ti kazem da iz Srbije jos nista nisam slao vani paketom.Posto se bavim satelitskom TV imao sam neke module ranije pokvarene pa sam htio da ih vratim u Svabiju i isao sam u postu i vec se tacno i ne sjecam sta su mi bili rekli ,ali sam odustao od toga u svakom slucaju.Nosio sam to sam gore!
Sto se Ebay-a tice....ja sam sam organizovao komplet logistiku u Svabiji za posao a radim sa onog mjesta gdje se trenutno zadesim.Znaci sve mi bude gore kod porodice...roba mi stize na tamnosnju adresu i lagerujem je gore,povremeno odem po nju.Isto tako i kod prodaje,....saljem otuda.Placanje isto...gore sam ostavio mojima Viza karticu....uplatim ovdje u NS pare na moj racun a oni gore podignu na bankomatu i plate.Odavde nit' sam slao nit' sam dobijao...ionako jako cesto idem na zapad pa nemam potrebe.A u svakom slucaju daleko vise kupujem robu na Ebay.


Pozdrav!!



P.S. Ni ebay nije bas idealna varijanta za rad...ima i tu prevara...ja trenutno dvojicu vijam za robu...za jednog centrala ebay zna i taj mi nije problematican...mora poslati ,ali drugi je.....nestao...Turcin ....ni korova....sreca da je cifra beznacajna,mislim cetrdesetak eura
[ hyus @ 12.01.2006. 20:04 ] @

Zdravo!
Ja koristim Ebay.De vec nekoliko godina Iz Bosne naravno kako rece ROLI
moras imati bazu u nemackoj tamo ti dolazi roba i obratno sve placaju sa moga konta, a uvek neko putuje tamo-amo a i ja ponekad.
A odavde Zaboravi

Pozdrav
[ geri23 @ 04.10.2006. 19:26 ] @
Treba ovih dana da kupim neki sat na ebay-u. Nasao sam ga bas povoljno i gledao sam feedback prodavca i iznozi skoro 100&. Planiram ako ga kupim da posaljem na sestrinu adresu u Holandiju. Mozete li mi reci koliko je to sigurno i da li mogu to da platim sa Vusa Virtuon karticom. Hvala! Odogovor samo sto pre!
[ guru @ 08.10.2006. 11:57 ] @
100% feedback ne znachi nishta ako je to 10 njegovih prijatelja ili fake accounta koji su mu dali taj feedback, morash to da pogledash dobro. Shto se tiche placanja i slanja, mozesh da naruchish i na svoju adresu, ali Virtuonom nece moci, jer ne mozesh sa njim na paypal. Treba ti neka Visa Revolving kartica kojom mozesh da otvorish paypal i tako da platish, i oni ce ti poslati na adresu. Druga kombinacija je da ti sestra iz Holandije plati, da njoj poshalju i ona poshalje tebi. To je jednostavnije, jer pretpostavljam da nemash Revolving karticu.
[ Bole909 @ 31.10.2007. 00:59 ] @
Kako stoji situacija sa kupovinom na ebay.com i placanjem preko visa virtuon kartice (preko moneybookers.com ili bidpay.com).Da li je moguce kupiti nesto i kako platiti za to ? Takodje da li je nesto bolja situacija sa master card revolving karticom.. ??
hvala na odgovorima
[ navigare @ 11.07.2009. 17:21 ] @
moze se i ovde pogledati kako funkcionise ebay

http://www.auto-delovi.net/forum/viewforum.php?f=33
[ cullius @ 21.07.2009. 11:00 ] @
Juce sam uzeo nesto na Ebay -u , a kartica koju imam, Internet Visa Vojvodjanske banke tamo ne radi. Ima li neko resenje, kako platiti?
[ navigare @ 03.02.2010. 21:28 ] @
javi se na pp, moze da se odradi
[ srdjanz84 @ 13.03.2014. 22:27 ] @
Poz ljudi zanima me da li je moguce prodavati na Ebay i kako se roba salje iz Srbije? Dali se naplacuje postavka stvari ili skidaju proviziju? Hvala unapred
[ bakara @ 14.03.2014. 08:30 ] @
http://www.elitesecurity.org/t283161-kako-da-prodajem-na-ebay