[ Vojin Petrovic @ 04.09.2004. 00:12 ] @
Loadujem iz foldera "a/b" flash fajl sa loadMovie u movie koji je u "a/b/c" folderu.. naravno sa opcijom "../bla.swf". E sad, u istom folderu "a/b" se nalazi asp fajl koji cita podatke iz baze a poziva ga pomenuti bla.swf. Ako napisem loadVariablesNum("aaa.asp",0,"post") ne radi, iako su u istom folderu. Ako napisem "../aaa.asp", jer, Boze moj, movie je ucitan u subfolder, opet ga ne vidi. Probao sam sa direktnim linkom, http://...../aaa.asp, ali na serveru ne radi, na lokalnom serveru radi... ima li neko pojma o cemu se radi.
Problem je u tome sto imam gomilu subfoldera u kojima ima po jedan swf (u pitanju su igrice) i sve igrice treba da pozovu taj swf iz subfoldera da iscita iz baze fraze koje se koriste u igricama na odredjenom jeziku... da ne bi imao za svaku igru posebno swf, nepotrebno je i u slucaju da dodje do promene, katastrofa... znate vec i sami...
[ Vranac @ 04.09.2004. 10:33 ] @
Nisam siguran da sam skroz razumeo raspored foldera, ali ajde ovako, za pocetak probaj da vidis sta ti vraca trace(_level0._url) u tvom fajlu koji ucitavas (bla.swf).