[ goranbj @ 05.09.2004. 01:26 ] @
Imam instaliran anti-virusni program (BitDef 7.2), spy sweeper, trojan hunter, spybot 1.3, firewall, popaljene sve monitore za pracenje rada i skeniranje, ali uvijek kad idem skenirat disk nadjem nekoliko virusa ili trojanaca u dirketoriju Temporary int files. Kako se mogu zastiti od toga.
[ VRKY @ 05.09.2004. 10:11 ] @
Probaj s Nekim Drugim AV...Pa možda bude bolje...
[ BytEfLUSh @ 06.09.2004. 20:10 ] @
Nemoj koristiti IE... Ovo sve ostalo ti ništa ne vredi ako koristiš !@#% IE...
[ goranbj @ 26.09.2004. 13:26 ] @
Citat:
BytEfLUSh: Nemoj koristiti IE... Ovo sve ostalo ti ništa ne vredi ako koristiš !@#% IE...


Koje onda koristiti. Mozilu, da pokrpam IE ili nesto drugo.
[ VRKY @ 26.09.2004. 13:48 ] @
Da uzmi Mozilu Firefox...
JA ju koristim dosta dogu i duplo je bolja od IE... A ako ti paše probaj i Operu....
[ goranbj @ 30.09.2004. 13:28 ] @
Citat:
VRKY: Da uzmi Mozilu Firefox...


Zna li netko gdje mogu naci postavke za mozillu 1.0. (za cookie, temp fileove i ostalo sto se moze namjestit)

Javlja mi "operation timed out when attempting to contact katz.ws" , šta tu nevalja.
[ Sundance @ 01.10.2004. 00:06 ] @
na mozilli 1.7.3:
edit->preferences
tools->cookie manager
[ byM4k5 @ 02.10.2004. 00:31 ] @
Citat:
goranbj:
Javlja mi "operation timed out when attempting to contact katz.ws" , sta tu nevalja.


Ocigledno da se server nije javio u nekom odredjenom vremenskom intervalu. "Ko te **be, dosta sam te cekao!" :)
[ InvisibleCode @ 21.10.2004. 10:52 ] @
Citat:
kad idem skenirat disk nadjem nekoliko virusa ili trojanaca u dirketoriju Temporary int files.

Pazi, meni se slicno desavalo na Win98. Postojao je navodno virus u Temporary Internet Files koga je AVP nasao, ali ga je bilo nemoguce obrisati. Zanimljvo je bio i to da je Temp. Int. Files bio nevidljiv u folderu windows iako je opcija Show all files & folders bila ukljucena. Ja sam to resio tako sto sam pomocu DOS Promt-a usao u direktorij i obrisao mu sve file-ove.
Ako bi radije da koristis IE, onda obrisi celi taj folder i napravi novi sa istim imenom, naravno:) Kod mene je bilo OK.