[ covek_iz_senke @ 06.09.2004. 22:00 ] @
Da li ste primetili da su uveli mogucnost "pregled listinga za tekuci period", gde opet moze da se vidi koliko ste impulsa potrosili trenutno?!.
[ MAD-MAX @ 06.09.2004. 22:53 ] @
A kad su to uveli? Mislim ako znas pre koliko dana/nedelja/meseci?
[ Malcolm @ 06.09.2004. 23:10 ] @
Tacan datum ne znam.
Koliko se secam uveli su pre nekoliko meseci, ja koristim tu uslugu i mogu reci da sam zadovoljan
[ Zevs85 @ 07.09.2004. 00:16 ] @
Kako kod koga, verovatno u zavisnosti od same centrale... Kod mene je ta opcija postala dostupna tek pre 15-20 dana...
[ cume @ 07.09.2004. 00:51 ] @
Ja sam pokusavao da se registrujem za tu uslugu pre 5 meseci i jos uvek ocekujem da mi taj njihov password stigne na "adresu za dostavu racuna".
Tako da od te usluge nista , bar sto se mene tice.
[ Vasilji @ 08.09.2004. 00:05 ] @
Meni je taj password stigao za 5 dana!Usluga je veoma dobra.
[ MAD-MAX @ 08.09.2004. 00:13 ] @
Ja sam koristio odavno ono gde mozes da vidis sta si placao a ne sta ces da platis :) a pravo da vam kazem za pass se i ne secam kako je islo, znam samo da je trebao neki broj koji dobijate na racunu za tel
[ enes @ 10.09.2004. 15:18 ] @
Citat:
cume: Ja sam pokusavao da se registrujem za tu uslugu pre 5 meseci i jos uvek ocekujem da mi taj njihov password stigne na "adresu za dostavu racuna".
Tako da od te usluge nista , bar sto se mene tice.


Posalji im e-mail (jer ako se ne varam ne mozes ponovo da "narucis" LIB). Ja sam imao slican problem i ljubazno su ponovo poslali kovertu.

Pozdrav
[ -=k3rn3l=- @ 10.09.2004. 15:28 ] @
Da ja je koristim vec od beta verzije :). I meni su poslali lib za nekih 2 dana ali tada im se verovatno niko nije javljao. Medjutim glavni problem je sto je ta opcija omogucena za odredjene centrale ne mogu da se setim mislim (Siemens i Alcatel i to odredjene vrste) a meni je digitalna centrala ali neka S-I bla bla i nije mi davao listing kako treba vec samo mi je pisao racune koje sam placao i koji su mi dolazaili.